Skocz do zawartości

Poszukuję książki


FENIAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Poszukuję Książki R.S.Wistrich Kto był kim w III Rzeszy.Leksykon".Rok wydania chyba 1997.Najlepiej gdyby był oryginał:), ale może być też dobrze zrobione ksero lub w ostateczności skan.
Pozdrawiam
Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, co ty zrobiles!? Ksero, skan na tym forum? Za chwile rzuca sie na ciebie obroncy wlasnosci intelektualnej i cala reszta pieniaczy. Jeszcze nie ucichla afera z kradzieza" regulaminu mundurowego grupy x przez grupe y a ty juz kolejna nakrecasz?;) Ciesz sie, ze nie zrobiles bledow ortograficznych, bo objechaliby cie za kalanie jezyka ojczystego jak to bylo z Fallschirmjagerem_18. Psy wojny - Pik78, von Nogaj - bierzcie go;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G... mnie obchodzi co kto myśli na ten temat, ja szukam książki, jeśli nie dorwę oryginału to może być w innej formie.A jak ktoś się nudzi i nie ma się już do czego przy.....lić, to nie mój problem.Ja nie mam czasu na jakieś moralne rozważania co jest dobre, a co złe.Potrzebuję książki, której nie ma w księgarniach od lat.I tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie