Jump to content

Replika MG 42


Recommended Posts

Zastanawiam się nad zakupem jakiejś repliki MG 42 z zamiarem montażu na kosz motocykla. Widziałem na bajzlu MG haltery ale nie byłem wtedy zainteresowany. Czy ktoś z szanownych Panów orientuje się jaki jest koszt zakupu takowego cacka? Mówię o replice MG.
Link to comment
Share on other sites

Parę miesięcy temu na wrocławskiej giełdzie staroci, Herr Frankowski straszył aluminiowym odlewem MG34 za jedyne 750 zł. Wyglądało to to raczej na broń dla trzecioplanowego statysty w niskobudżetowym filmie o gwiezdnych wojnach, ale... zawsze to jakaś opcja ;)
Link to comment
Share on other sites

sensowną repilike dostaniesz za nie mniej niz 2500, podobno Herr Frankowski ma takie na oryginalnych podzespolach. No a deco M53 mozna dostac za podobna kwote.
Ma ktos moze zdjecie tego odlewu MG 34 ?? Pewnie tez do samodzielnej obrobki i pomalowania"
Link to comment
Share on other sites

ta repliczka MG42 zostala wykonana na moje zamowienie
mialem szczescie i kiedys dorwalem wytloczke z fabryki ktora posluzyla za podstawe do tej zabawki, reszta to oryginalne czesci, zmontowal to pewien magik z pod Poznania i bral na rozne targi i imprezy za moim pozwoleniem (wtedy jeszcze mozna bylo dostac te wytloczki, wiec istniala mozliwosc wykonania kilku egzemplazy - cena oczywiscie nie 4500 a 2500 za czesci i robote ;-) )
fotki gotowej mozna zobaczyc na http://fjr1.org/ na fotkach MWB 2006.
poz Fall

Link to comment
Share on other sites

Ceny raczej powalające. Nie ma nic za darmo! :-) Kolega kupił bardzo elegancką replikę Diegtriajewa za 700 zł, już pomalowaną, wykonaną z porządnego metalu nie żaden kiepski odlew, i założył na kosz. Wygląda doskonale, a cena tez do przyjęcia. Co prawda DP to nie MG.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information