Skocz do zawartości

Replika MG 42


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zakupem jakiejś repliki MG 42 z zamiarem montażu na kosz motocykla. Widziałem na bajzlu MG haltery ale nie byłem wtedy zainteresowany. Czy ktoś z szanownych Panów orientuje się jaki jest koszt zakupu takowego cacka? Mówię o replice MG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę miesięcy temu na wrocławskiej giełdzie staroci, Herr Frankowski straszył aluminiowym odlewem MG34 za jedyne 750 zł. Wyglądało to to raczej na broń dla trzecioplanowego statysty w niskobudżetowym filmie o gwiezdnych wojnach, ale... zawsze to jakaś opcja ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sensowną repilike dostaniesz za nie mniej niz 2500, podobno Herr Frankowski ma takie na oryginalnych podzespolach. No a deco M53 mozna dostac za podobna kwote.
Ma ktos moze zdjecie tego odlewu MG 34 ?? Pewnie tez do samodzielnej obrobki i pomalowania"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Tak wygląda replika MG z moto-bajzlu. Od jakiego producenta jest to nie powiem bo kupował ją znajomy, był to tylko marny odlew, który po tuningu wygląda jak na foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
w 2005 w darłówku replika mg 42 z bebechami była za 4500zł monolit bez otwieraej klapy 2700zł. zrobione solidnie na podzespołach, bawiłem się tym i naprawdę robi wrażenie - tak jak i cena :)
pzdr
Bar_Naba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta repliczka MG42 zostala wykonana na moje zamowienie
mialem szczescie i kiedys dorwalem wytloczke z fabryki ktora posluzyla za podstawe do tej zabawki, reszta to oryginalne czesci, zmontowal to pewien magik z pod Poznania i bral na rozne targi i imprezy za moim pozwoleniem (wtedy jeszcze mozna bylo dostac te wytloczki, wiec istniala mozliwosc wykonania kilku egzemplazy - cena oczywiscie nie 4500 a 2500 za czesci i robote ;-) )
fotki gotowej mozna zobaczyc na http://fjr1.org/ na fotkach MWB 2006.
poz Fall

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny raczej powalające. Nie ma nic za darmo! :-) Kolega kupił bardzo elegancką replikę Diegtriajewa za 700 zł, już pomalowaną, wykonaną z porządnego metalu nie żaden kiepski odlew, i założył na kosz. Wygląda doskonale, a cena tez do przyjęcia. Co prawda DP to nie MG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie