Skocz do zawartości

jak go podrasować??


VASILI

Rekomendowane odpowiedzi

w oleju to nie oksydowanie a olejowanie i robiac to musisz szybko uciekac z pomieszczenia jak ten UBek co cie gonil z ogrodka bo inaczej cię zadusi
kup w sklepie mysliwskim płyn do brunirowania na zimno-wyjdzie ładna oksyda ale malo trwała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznie dziękuję za radę.. narazie mam małe kłopoty z aparatem i nie moge podeslać fotek :( prosze mi wybaczyć.. ale jak tylko naprawie to wyśle od razu.. pudełeczko ładnie odkręciłem ale musiałem grzać ... palnikiem wszystko ładnie chodzi.. tylko kolba oksyda i na ścane POZDRAWIAM I JESZCZE RAZ DZIęKUJę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jeżeli decydujesz się na malowanie to polecam (ale najpierw trzeba poeksperymentować na jakiejś powierzchni neutralnej) farbę modelarską Humbrol metal gun" ale wersję do polerowania. Po pomalowaniu wychodzi czrny matowy, ale jak wyschnie - polerujesz miękką szmatką i wychodzi imitacja oksydy. Należy się jednak liczyć z łatwiejszym ścieraniem niż np. lakieru (ohydnego) i dlatego raczej polecałbym do wersji ściennej" niż do noszenia" Pzdr arsaces
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie