Skocz do zawartości
  • 0

helemet


Klaus BOLS

Pytanie

Mam strasznie głópie pytanie, aż mi wstyd pytać :D
da sie po tym zdjęciu ocenic czy to orginalny hełm?? czy wogle jest stalowy?? bo z alegro chciałem kupić, pytam sprzedawce nie odzywa sie... a tak mi troche podpada ten hełm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

i po co taki badziew kupowac??? i to dotego za taka kasę???człowieku. brak zainteresowania juz cie powinien zastanowić.za parę miesięcy albo lat(ludzie róznie dojrzewaja do takich decyzji)po prostu go wyrzucisz z kolekcji jesli taka bedziesz miał bo ci bedzie po prostu ja zaśmiecał.chyba ze będziesz kolekcjonował tandetę typu wyszpachlowany hełm(fachowcy" mówią odrestaurowany)z nałozonymi kalkami kupionymi na jakiejs giełdzie za paręnaście złotych i bedzie cie to cieszyć.ale wtedy nikt cie nie bedzie powznie traktował z twoją kolekcja chyba, że dzieciaki z jednego podwórka których tym być może zafascynujesz.
pozdrawiam-grzes.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mówiąc nie rozumie o co Ci chodzi odzysk77.
Czy np. taki ORYGINALNY pomalowany już przez kogos hełm ma niższą wartość historyczną niż zerwdzewiałe wykopki.
Jak narazie nie stać mnie na kupowanie super skarbów, z orginalną farbą, kalkami i fasunkiem a znaleźć też nie jest łatwo. moze kiedyś.....


oczywiście dużo wiekszą satysfakcją jest znalezienie hełmu samodzielnie, i odrestaurowanie go. Co nie zmienia faktu że np. ten hełm jest oryginalny i tez posiada swoją historie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi koledzy, czy ten hełm wygląda na jakiś zniekształcony??? oprócz pęknięć i szczerb. Bo tak dziwnie wydłuzony wygląda daszek na tym zdjęciu. Co by mogło rozciagnąć w taki sposób hełm pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie