Skocz do zawartości

hs-3 czy deleon$$$$$$$$


noobiq

Rekomendowane odpowiedzi

Co lepsze na militarke deleon czy hs3 wiem ze to zupełnie odmienne wykrywki ma ktoś jakieś porównanie w tym temacie bo mam oba i musze jeden odac a nizależy mi na monetach wole większe kawałki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem HS 3,nie miałem De Leona.Ale miałem Eldorado i Tejona ze stajni Tesoro.Jeśli duża militarka to zostań przy Smętku.Ciężko mi to pisać bo Tesoro robi fajne wykrywacze.Ale większe żelastwo ma swoje prawa :)
Podziwiałem kiedyś kumpla ze styranym Smętkiem który na pierwszowojennym pobojowisku wyciągał zapalniki,zamki i inne ciekawostki a ja męczyłem" się z Tejonem i szrapnelowymi kulkami ;) Oczywiście można chodzić na militarkę z uchowcem" takim jak DeLeon ale mi to zupełnie nie leży.
Jak Raned się kiedyś odbrazi" to może napisze Ci coś więcej na ten temat.Wie dużo o szukaniu żelastwa sprzętami Tesoro.
Pozdrawiam,
wicja1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli rzeczywiscie wolisz militaria i wieksze kawalki - to tak jak napisal wicja1 - HS 3 jest nie do zdarcia, a i jego zasiegu na militaria niczym innym nie zastapisz!!!

Nie bedziesz sobie zawracal gitary olowianymi duperelkami, ale za to mozesz byc pewien, ze jesli w okopie pozostal helm, to majac smetka jest on juz twoj :-)

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dięki ale bardzo zastanawiam sie nad Delejonem bo nasz mały świat w tym kraju jest tak przekopany ,że musze juz poprawiac swoje stare miejscówki zanim zrobia to znajomi z minelabami bo one działaja przy smętku jak odkurzacz. Niestety niestacmnie na sprzęt taki jak bym chciał i musze liczyc na dobre serce innych . Jeszcze raz dzieki mam jeszcze tydzień na odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noobiq, ludzie ci dobrzeradza, a ty dalej chcesz poprawiac swoje stare miejscowki z militariami sprzetem na monetki???
I to po Smetku????

:-)))))))))))))))

Troche przesadziles z tym, ze minelaby po smetku dzialaja jak odkurzacz. Nie przy militariach. Sa moze troche lepsze, ale bez rewolucji.
Za to na pewno im nie zaradzisz machajac tam De Leonem.
O ile w ogole po swoim HS-3 cos nim jeszcze tam trafisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest coś lepszego od smetka do 2000-2300zł coprawda dla mnie jedynymi jego wadami sa waga i to że trzeba wolno z nim chodzić by mieć efekty :)(: Obserwojac kumpli z MIN.. odnosze wrażenie ,że nie opuszczą nawet jednego szrapnela ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie