Skocz do zawartości

Silownia" 1936


Rekomendowane odpowiedzi

Znalezisko juz stare ale zobaczcie sami bylo tego ponad 30 szt.taki zestaw do cwiczen . zakopany na 1,5m plus inne drobiazgi. mn.z 200 gwintownikow , sciski stolarskie . teren mocno skopany ale zawsze cos sie trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka ,tarcza ozdobna wykonana z zeliwa . napis na odwrocie - za 2 miejsce w strzelaniu ,rok 1923 . jest dosyc spora . musze ja kiedys ladnie pomalowac .znalazlem to na terenie spalonej lesniczowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KudlatyHD , proponuje wymiane . mam tego sporo wiec moge ci tez sprezentowac kilka". ale jesli masz ochote to trzeba sie wybrac na wykopki . na pow.ok 20m kw jest tego jeszcze masa.(trafilem knajpe)to zalega na srednio 20-30cent.plus setki rozbitych butelek. amsel44.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc PATRON , te porcelanki sa swietne i ta ilosc ,ale gdybys zobaczyl butelki... doslownie kilka tysiecy pieknych flaszek porozbijanych . ktos mocno sie pastwil.jak pojade znowu to cykne foto. pozdrawiam amsel44.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanatyk6 ta gwara to troszke moja , ale mam rodzinke w gorach i na lubelszczyznie .slowo hatko" jest z lubelskiego a mowila tak moja babcia ,(miala 96 lat).oznacza przykro" . fanatyk6 jak cos wojego" trafie to -emalia.
pozdro .amssel44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie