Skocz do zawartości

Fisher ID Excel


tasiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...
Witam. Odgrzewam temat może ktoś z kolegów ma jakieś doświadzczenia z tym sprzętem. Przeszukałem inne fora i prawie nic nie znalazłem. Może w tym sezonie jest już ktoś kto go używa, proszę o opinie. Sprzęt wydaje się sensowny a prawie nic o nim nie wiadomo. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest troche informacji:
http://www.exploracja.cyberdusk.pl/phpbb2/viewtopic.php?t=2309
To co napisal Proscan jak i to co uslyszalem z bardzo pewnego zrodla przekonalo mnie do tego wykrywacza, organizuje juz kasiorke zeby sciagnac go ze Stanow badz bede negocjowal z Vikingiem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam.Posiadam excela od ponad roku ściągnąłem go z USA co wyniosło mnie z kosztami 1500 PLN. Jestem z niego bardzo zadowolony porzednio miałem PI potem HS3. Jeżdżę sporadycznie w różne miejsca często przypadkowe na 2-3 godziny i zawsze jakieś monety i kolorki wykopię.Chodzę głównie na czułość 8 tryb all metal.Chodziłem z nim również w zeszłym roku na plaży radził sobie znakomicie.Zasilanie stosuję z akumulatorów nimh 200 mAh które starczają na ok. 1,5 dnia.Nieżle radzi sobie w zaśmieconym terenie (cewka 20 cm).Sprzęt godny polecenia ale cena w polsce wg. mnie trochę za wysoka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie