Skocz do zawartości

Garret Ace nie chodzi na akku?


rav79

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wsadziłem do Ace 250 akumulatorki ale nie chce na nich pracować. W ogóle się nie włącza. Wcześniej używałem tych samych akku do innego wykrywacza i wszystko było ok.
Co może być przyczyną?
pozdrawiam
Rafał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Njprawdopodobniej przyczyną jest zbyt niskie napięcie dostarczane przez akumulatorki (wynosi 1,2V) wyjątkiem są akumulatorki alkaliczno-manganowe 1,5V, natomiast zwykłe baterie dostarczają 1,5V . Akumulatory które zastosowałeś, wykrywacz odbiera jako rozładowane.
Pozdrawiam
Vercyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też używam aku forever 2400" i w cyfrówce wszystko jest OK ale jak przełożę do wykrywki to już gorzej.
Wczoraj trochę się bawiłem i odkryłem, że jak dociskam jeden aku to działa ale jak tylko puszczę przestaje i nie jest to wina styku bo wszystkie sprężyny dobrze trzymają baterie. Może to faktycznie dlatego, że aku są 1.2V
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój chodzi na Panasonic 2400" Ni-MH o napięciu 1,2V i nie ma problemów.
Ale zerknij kol.rav79 na pierwszy styk z prawej jak sie trzyma. On mi też sprawiał pewne problemy bo chyba akumulatory są troszkę grubsze i plastik przy styku może powodować, że jedna nie łączy".
Pozdrawiam. Hubert.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po bólu. U mnie to był grugi akumulator od lewej. NIby ścisło siedzi a bez podkładki nie chciał działać.
Dzięki i pozdrawiam

P.S. Już się bałem co to będzie na wiosnę jak będę musiał co chwila nowe baterie kupować :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie