Skocz do zawartości
  • 0

manierka


czarekg1

Pytanie

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

tzw kokos"
manierka pokryta ciemnobrazowa lub brazowa mieszanka plastykowa, ktora miala chronic prze zamarzaniem, [podobnie jak przy tych aluminiowych z filcem tylko ze latem zmoczony chlodzil ja]
zakretki z tego samego materialu, zas parciane szlowki z przesuwnymi klamerkami urzywano w pokrowcach tropikalnych oraz z konca wojny , kubki bakelitowe i stalowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tę manierkę ze zdjęcia dokładnie chodzi,nawet takie same oznaczenia!Ale czy kolega sądzi,że faktura tego tworzywa jest przypadkowo tylko pdobna do drewna(no bo przecież łudząco,nawet jakby słoje sa widoczne),czy to celowy zamysł producentów?Nawiasem mówiąc autor poprzedniego postu twierdzi,że to sklejka{?)Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.Mam tę pozycję i przed pisaniem postów studiowałem ją.Szczerze mówiąc,z uwagi na brak zdjęć obok zamieszczonych,nadal miałem wątpliwości.Myślałem,że piszą tam o jednym typie manierki,a ja się zastanawiam nad drugim,właśnie oprawionym w coś typu okleina sklejkowa położona na gorąco(np.taki wariant).Bowiem ani z zamieszczonego tam opisu,ani z Kolegi postu nie wynika wcale odpowiedż na dręczące mnie pytanie.(tzn.czy drewniana"faktura jest naturalna dla twgo rodzaju tworzywa,czy jest to stylizacja" świadoma).Większość oglądaczy" tej manierki nie reaguje bowiem stwierdzeniem-O,tworzywo!",tylko-O!drewniana manierka!"Nawiasem mówiąc,we wspomnianej pozycji jest napisane,ze nakrętka jest z tego samego tworzywa.No raczej niekoniecznie,bo ani kolor,ani faktura nakrętki nie jest taka sama,jak reszta manierki.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie