Jump to content

Ubersoldier


MK

Recommended Posts

http://gry.onet.pl/Ubersoldier,galeria.html?GameOID=1781&OID=1781

Głównym bohaterem programu jest Karl Stolz, oddany bojownik ruchu oporu. Schwytany przez nazistów, został poddany podobnemu eksperymentowi, a następnie uciekł by stawić czoła swoim przeciwnikom."

No no no... Dobry Niemiec z Ruchu Oporu vs Faszysci :)
Zapowiada sie.. yyy... no to nara :)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Wymagania dośc duze szczególnie w grafie.Na wyzszych ustawieniach u mnie muli.Ale poza tym da się gra.Strzelanka w stylu zamku wolfa czy jakoś tak ten tytuł szedł).Prosta sprawa idż zabij i dojdż do końca.
Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Ok, grę dostałem wczoraj, rozegrałem na razie dwie misję i...
Do tej pory myślałem że mój komp to nie żaden ułomek (Athlon 2800, Radeon 9550 128, 512 ram itd), ale niestety przy tej grze nadaje się do wymiany ! Oczywiście przy średnich ustawieniach jest jako tako, ale przy najwyższych w czasie gry pojawia się pokaz slajdów czyli tnie jak cholera. Bardzo długo trwa odpalenie gry, a i wgranie sejwu w czasie gry jest co najmniej 3 razy za długie. Trochę panowie z Rosji przegieli z tymi wymaganiami.
Co do samej akcji, dźwięki strzałów wydawane przez broń z epoki nie mają nic wspólnego z tymi z Mohha czy Cod czyli są dalekie od prawdziwych. Ciekawostka, Berlin 44’ trzeba zniszczyć niemiecki czołg (oczywiście Tygrysa) za pomocą działa i nie słynnej 88’ tylko… tego ruskiego odpowiednika 88’ tego działa co w „Czterech pancernych…” udawało koma acht koma. Tak jak Jaca wspomniał – typowa rozwalanka, fajna rzecz to to że jak 3 typków po kolei załatwimy strzałem w łeb albo nożem w określonym czasie to dostajemy więcej energii. Gra nie ma klimatu takiego jak w Wolfie i daleko jej do realiów wojennych takich jak w Mohaa i Cod. Zobaczymy co dalej.
Link to comment
Share on other sites

Achtung !!!
Grę przeszedłem w 5h na średnim poziomie trudności, kompletne dno !!! Chciałbym dorwać tych typów którzy w recenzjach rozpływali się nad grą. Najgorsza gra osadzona w realiach II w.ś. nie licząć tych szajsów z kiosku za 9,99 zł. Dobrze radzę - nie warto teraz kupować tej gry, poczekajcie jak cena spadnie do 20 zł. SZAJS !!!
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information