Skocz do zawartości

Cibola rewelacyjne zasięgi


Erpe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Kiedyś obiecałem link do niemieckiej strony z zasięgami Tesoro. Oto on : www.eifelsucher.de Cibola wygląda w nich rewelacyjnie, ale co to za cewka 20x25 ?
Pozdrawiam Erpe /ropri/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

newb, a o ile zaokraglili" te wymiary? 10%? 30%? 50% :-)))
Szkoda tylko, ze sa to kolejne testy dilera, bo jak zwykle ich wiarygodnosc pewnie jest zadna.
Tym bardziej, ze z reguly uzytkownicy Tesoro zgodnie twierdza, ze De Leon ma wiekszy zasieg od Ciboli.
A w tabelce na odwrot! Ale testy testami, kto chce to wierzy, kto nie chce to nie wierzy :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiary cewki są takie jak podał newb.
Takie testy mógł zrobić tylko ktoś nieodpowiedzialny, przede wszystkim jest spora różnica między Vaquero a Cibolą, tutaj potraktowano je łącznie. De Leon to bardzo głęboki wykrywacz o maks. zasięgu do ok. 1,6 metra, wykrywający hełm na ok. 95 cm a monetę 2 euro do ok 30 cm, 1 eurocenta do 21 cm (moje testy z superstrojeniem). W przytoczonych testach zrównano go niemalże z Silverem uMAX i Compadre z cewką 20 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Dzięki - to rzeczywiście cewka standard. A test - czy jest rzetelny - to wie jedynie niemiecki dystrybutor. Wrzuciłem link, bo był zadziwiający. W czeskich testach www.poklad.cz Cibola wypada również nieźle w porównaniu z De Leonem.
Pozdrawiam Erpe (ropri)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sądzę że mamy tu do czynienia z kreatywnym testowaniem".

Wyszukałem testy tego samego dealera z przed 2-3 (chyba) lat i okazuje sie, że w ciągu tego czasu zasięgi DeLeona spadły np. 1 Eurocent o 4 centymetry.

????

Może ktoś kto zna niemiecki wytłumaczy o co chodzi.

Tutaj oryginalny dokument:

http://www.proscan.gliwice.pl/docs/tesoroairtest.pdf

proscan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erpe mówisz, że o tym czy test jest rzetelny czy nie wie tylko ten kto go opublikował. Otóż ja te wykrywacze mam teraz obok siebie i takie same przedmioty jak użyte w teście, np. autentyczne euro i są bardzo duże rozbieżności.
W tym aspekcie test czeski jest bardziej wiarygodny, chociaż autor nie wymienia jakiej złotej monety o średnicy 4 cm użył, jakiej próby, jakiej grubości, to samo dotyczy monety srebrnej.
Test firmy Thomas Schwarz sprzed paru lat jest bardziej wiarygodny niż obecny. Uważam, że autor niepotrzebnie używa aż 24 przedmiotów testowych, wystarczyłoby np. 5.
W teście z jakichś powodów znanych tylko autorowi De Leon został ściągnięty w dół a Lobo SuperTraq i Cibola/Vaquero wtłoczone w jedno, mają zasięgi nieco podciągnięte w górę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie