Skocz do zawartości

Najlepszy wykrywacz świata???


pol

Rekomendowane odpowiedzi

Cze wszytkim kopaczom.
W najnowszym (chyba 11) kwartalniku Eksplorator zauważyłem bodajże , czy nie najlepszą ofertę (w jaka nie bardzo wierzę).Mowa tu o (Bocian mam nadzieje że teo nie potraktujesz jako reklamę) wykrywaczu firmy MICP produkowanym w Jeleniej Górze.Oprócz adresu itp. znalazłem tam arcy ciekawą info. jeśli chodzi o parametry :max. zasięg ok.3m. ,a teraz najlepsze pojedyncza moneta - ok.60cm (dobre co nie ;)).Napiszcie czy ktos to juz kupił ,sprawdził w terenie ,jakie parametry i osiaęgi (oczy. te realne).
Piszcie i komentujcie.
pozdro pol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaka moneta ;-))) W Chinach stosowane były złote monety o średnicy bodajże 60 cm (czy metra - nie pamiętam). Taką to bez problemu ;-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał ale na tej samej stronie (43-ciej) wspomnianego wyżej pisma jest reklama ProScan. Po lekturze reklam obu firm czegoś tu nie rozumiem a dokładnie wypowiedzi ProScanu. Skoro firma naprawia wszystkie rodzaje wykrywaczy i do tego dowolnej firmy to co za różnica czy będzie to MICP, Minelab czy White`s. Z punktu widzenia firmy naprawiającej wykrywacze im więcej tym lepiej. Żeby nie być posądzonym o naiwność to oczywiście zdaję sobie sprawę, że polscy producenci mają własne serwisy jednak po gwarancji różnie to bywa. Zgadzam się, że to przestarzała technologia ale skąd ten ironiczny ton wypowiedzi, który przysługuje niezadowolonym klientom i konkurencji.

Verte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co do polskich serwisow. Ja biegam z Miraklem CX38
Gwarancji mam rok (w cenie zakupu). Potym czasie za 32 zlote rocznie moge dokonywac fabrycznego" przegladu z czyszczeniem ukladow, ewentualnym dostrajaniem itp.
Taki platny przeglad daje mi kazdorazowo kolejny rok gwarancji. Mysle, ze to dobre rozwiazanie tym bardziej, ze to nasz rodzimy produkt.
Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do osiagow to na pewno moje slowa nie sa miarodajne
poniewaz jestem dosc owy" w branzy, ale pewne spostrzezenia juz mam. Stare PRL'owskie 2zl (zolte)
zlapalem na glebokosci ok 15-18cm. Ziemia byla gliniasta i po deszczu, czulosc okolo 60%
Doskonale dziala selektywnosc ..testowana na haldzie wiec wiadomo ile tam jest zelaza. Bardzo dlugo wytrzymuja baterie. Wprawdzie 12 x paluszek, ale kupilem u ruskich po 50 groszy i biegam juz spokojnie kolo 25 godzin.
Wykrywacz dobrze trzyma dyskryminacje gruntu -raz ustawisz w miejscu poszukiwan a potem tylko reset przy zmianie trybow pracy.
Niestety nie moge go porownywac z czyms innym bo jest to moj pierwszy powazny sprzet.
Jednym slowem: super
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Verte.

Czy z faktu że naprawiam wykrywacze ma wynikać że nie mogę wykpić kogoś kto robi ludzi w balona?

Wychodzi na to że rzeczywiście w JG robią najlepsze wykrywacze na świecie - jeszcze przyjadą z zachodu na przeszpiegi. Jak on nie boi się tego sprzedawać? Przecież mogli by skopiować, bo swoje stare dokumentacje dawno wyrzucili na śmeitnik.

Staram się nie krytykować polskiej produkcji (nie wszyskie wykrywacze miałem w rękach), ale do momentu kiedy nie zaczynają się wywyższać i pisać nieprawdę.

Na zachodzie juz nikt nie zaryzykuje napisania jaki wykrywacz ma zasięg, bo tylko napyta sobie biedy jeśli okaże się że coś nie tak. U nas każdą bzdurę można napisać - dopoki nie zostanie wytoczony pierszy proces.

Co do gwarancji, to od nowego roku WSZYSTKICH producentów obowiązuje dwuletnia gwarancja.

proscan

PS
byłem kiedys swiadkiem demonstrowania niesamowitego zasięgu na monetę.Szkoda tylko że demonstrujący nie zdjął z ręki zegarka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Proscana.

PS
„byłem kiedyś świadkiem demonstrowania niesamowitego zasięgu na monetę .Szkoda tylko że demonstrujący nie zdjął z ręki zegarka.”

Trzeba było wtedy ostrzec ludzi przed magikiem to może teraz mniej by było ... opowieści dziwnej treści i wyrywania „chwastów” :))))))))))

Szczerze zachwycony poczuciem misji.

Verte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
poprawiam Krzysztof.Borowski@pkobp.pl
PS jak tu sie dobrze zalogować ,bo po kliknieciu na użytkownika wypisuje mi że jestem niezalogowany aby zobaczyć czyjs adress
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie