tominml Posted January 7, 2006 Author Posted January 7, 2006 co to jest?może ktoś się z czymś podobnym spotkał?
idiota Posted January 8, 2006 Posted January 8, 2006 Na 99% urządzonko do napinania drutu. (ogrodzenia, zasieki itp) W Polsce to zmyślne coś długo nie było znane :/Zakłada się to na drut i specjalnym kluczem (w tym przypadku w kształcie litery F) przekręca się o kolejne ząbki.Pozdro.
Question
tominml
co to jest?może ktoś się z czymś podobnym spotkał?
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.