dominic Posted January 5, 2006 Author Posted January 5, 2006 nie 6\\9 to wiem:))) jak w temacie do czego słuzył ??pzdr dziex --------------ok 3*3 cm
Domino(*) Posted January 5, 2006 Posted January 5, 2006 Może jakaś marka narzędziowa lub numerek z szatni itp.Pzdr
dominic Posted January 5, 2006 Author Posted January 5, 2006 hej nr ,jest ciezki ,gruby,odlewany pzdr
obert8 Posted January 5, 2006 Posted January 5, 2006 my znalezlismy taki na terenie walk o Lodz w 1914 maja resztki farby zielonej i czerwonej roznia sie tylko numerami pod spodem sa tez odlewane i nikt nie potrafil nam powiedziec co to jest pzdr
Question
dominic
nie 6\\9 to wiem:))) jak w temacie do czego słuzył ??pzdr dziex --------------ok 3*3 cm
5 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.