Skocz do zawartości

FREIWILLIGE CREV. vol.III


aaaa.gggg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Witam
Ano przestój Bjar...Niestety....Zakaz wstępu do lasu,35 stopni w cieniu i 45 w robocie daje popalić.
Ale ja poważnie zastanawiam sie czy wszystkiego nie olać i nie wylądować w lesie?SZUKANIA MI TRZEBA.
A Ty wytargałeś coś?

Pozdrawiam
Zwierz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo
Byłem tylko raz na polach - oratynki" ,półgrosze St.Augusta Poniatowskiego coś tam z Królestwa Polskiego i trojak bity przez Austriaków wg. polskiej stopy menniczej dla Galicji i Lodomerii - nie jest źle.
Na las faktycznie trzeba poczekać, pola - co innego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jadę, ale to dopiero za miesiąc :)
A dziś byłem 2 godzinki na polach : 2 x grosz S.A.Poniatowskiego (w tym jeden śliczny), 2 x 1 grosz polski z 1818 r. i oratynka" litewska z 1665 r. ale idealny stan - moja pierwsza tak ładna. Do tego 10 groszy przedwojenne i 5 groszy z 1949 r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej : panowie kopiecie czy przestój?
Zwierzu - nie wierzę że nie byłeś w lesie...
Ja wczoraj : dwie groszówki miedziane z 1837 i 1840 r. ,kopiejka z 1864 r. i jedna oratynka" oraz ładny stary medalik z Matką Boską.
A Ty Krzysiek? Co się nie odzywasz?

pozdrawiam panów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Bjar.
Sam w to nie wierze ale naprawde nie byłem.Chwilowo nie da rady kopać w lesie.Ale jak to sie skończy to przez tydzień nie wychodze z lasu.Albo jak ten pie... upał bedzie trwał podczepie sie z Tobą na poletka.

Pozdro
Zwierz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poletka to jeżdżę jak złapię chęć, tak że ciężko to określić...
Na RB możnaby się spotkać z Pavelockiem i wykonać coś z p. Jankiem, kwestia do dogadania...
Jak będziesz w domu to daj jakoś znać to podbiję i pogadamy.

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie