Domino(*) Posted January 1, 2006 Author Posted January 1, 2006 Witam!Znaleziony na strychu razem z dokumentami, moze zainteresuje kogoś z Poznania, jest sporo naprawde ładnych fotek z ulic miasta itd itp.Zeskanowalem kilka fotografii.
jotes Posted January 1, 2006 Posted January 1, 2006 Fajne, ale myslałem, że będzie więcej zdjęć Poznania ;)Przy okazji: ma ktoś pomysł, gdzie zrobiono zdjęcie numer 10?
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.