cyklon666 Posted December 31, 2005 Author Posted December 31, 2005 czy ktoś orientuje sie co to takiego?
dronx Posted December 31, 2005 Posted December 31, 2005 Wydaje mi się że to jest takie coś do przybicia na lasce lub ciupadze pamiątkowej.
cyklon666 Posted December 31, 2005 Author Posted December 31, 2005 jest to wielkości ok 10 cm i było ściągniete z dosyć dużej blachy.
cyklon666 Posted January 2, 2006 Author Posted January 2, 2006 plakietka znajdowała się pomiędzy czterema innymi które raczej wskazywałyby na automobilklub
cyklon666 Posted December 31, 2005 Author Posted December 31, 2005 osobiście podejrzewam że może być jakaś wyprawa automobilklubu
cyklon666 Posted December 31, 2005 Author Posted December 31, 2005 czy ktoś orientuje sie co to takiego?
Question
cyklon666
czy ktoś orientuje sie co to takiego?
7 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.