cyklon666 Posted December 31, 2005 Author Posted December 31, 2005 czy ktoś sie orientuje co to za turniej lub jakieś inne informacje na ten temat?
TIX Posted December 31, 2005 Posted December 31, 2005 plakietka z pucharu ? pewnie z jakiegoś rajdu :)jesli bedziesz chciał sie pozbyć to jestem zainteresowany
cyklon666 Posted December 31, 2005 Author Posted December 31, 2005 było to przykręcone jagby do drzwi lub błotnika pośród pięciu innych z różnych miejsc i lat
cyklon666 Posted December 31, 2005 Author Posted December 31, 2005 czy ktoś sie orientuje co to za turniej lub jakieś inne informacje na ten temat?
Question
cyklon666
czy ktoś sie orientuje co to za turniej lub jakieś inne informacje na ten temat?
4 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.