zaborekm Posted December 31, 2005 Author Posted December 31, 2005 Witam chciałem przedstawić moją kolekcje nieśmiertelników obozowych i nie tylko
Mlody Mauser Posted December 31, 2005 Posted December 31, 2005 Ja tam bym juz swoich kolekcji nie pokazywal.Po okradnieciu piko.Mlody Mauser
zaborekm Posted December 31, 2005 Author Posted December 31, 2005 to co widać na zdjeciu nieśmiertelniki obozowe
zaborekm Posted December 31, 2005 Author Posted December 31, 2005 mam dwa duze psy tak więc sie nie boje :-}
zaborekm Posted December 31, 2005 Author Posted December 31, 2005 nieśmiertelnik oflagowy XI A(OSTERODEN AM HARZ)09/39-09/41
zaborekm Posted December 31, 2005 Author Posted December 31, 2005 oflag 76 -LWow(LENBERG)tak mi sie wydaje
zaborekm Posted December 31, 2005 Author Posted December 31, 2005 OFLAG II E -NEUBRANDENBURG 10/40-03/44
zaborekm Posted December 31, 2005 Author Posted December 31, 2005 OFLAG VIII B-Srebna Góra 12/39-12/43
zaborekm Posted December 31, 2005 Author Posted December 31, 2005 OFLAG XIII/A -(NURNBERG)-12/39-05/42
mmsim Posted December 31, 2005 Posted December 31, 2005 Mam prośbe czy mógł bys dac zdjecia tych obozowych które mają kształt kolisty jak klasyczne niemieckie?Pozdrawiam
zaborekm Posted December 31, 2005 Author Posted December 31, 2005 Stalag IIB-(Hammerstei/Schlochau)Czarne 09/39-01/45
aaaa.gggg Posted December 31, 2005 Posted December 31, 2005 WitamFajne,fajne...A blachy wszystkie sam wykopałeś?PozdrawiamZwierz
zaborekm Posted December 31, 2005 Author Posted December 31, 2005 Stalag II E(Grob Born-Rederitz)11/39-06/40
zaborekm Posted December 31, 2005 Author Posted December 31, 2005 Stalag IIIC-9Alt-Drewitz)Stare Dzrzewice 06/40-?/45
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.