żeton Posted December 28, 2005 Author Posted December 28, 2005 Wydaje mi się, że jest to hełm radziecki ale pewien nie jestem. Czy ktoś mógłby to zweryfikować? Z góry dziękuję za wszelką pomoc:)
żeton Posted December 29, 2005 Author Posted December 29, 2005 Przyznam TOSH, że zaskoczyłeś mnie. Sądziłem, że to rosjanin. jeśli sie nie mylisz to ciekawe skad wziął się on w Toruniu???
herrmateuss Posted December 29, 2005 Posted December 29, 2005 mi z kolei wyglada na bułgarski- m26 wyglada inaczej
herrmateuss Posted December 29, 2005 Posted December 29, 2005 tfu cholra ...:)to hiszpanski m26 na 100%
fanatyk6 Posted December 29, 2005 Posted December 29, 2005 http://www.pottia.net/pottia/potat/214.htma swoja droga to calkiem niezla stronka
żeton Posted December 29, 2005 Author Posted December 29, 2005 Dziekuje za identyfikacje:)) A macie może jakies sugestie w jaki sposób zlalazł się w Polsce? Czyżby trop łękitnej dywizji"?
Question
żeton
Wydaje mi się, że jest to hełm radziecki ale pewien nie jestem. Czy ktoś mógłby to zweryfikować? Z góry dziękuję za wszelką pomoc:)
7 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.