Wraith Posted December 28, 2005 Posted December 28, 2005 Witam. A te otwory przelotowe tp nie jest to do zawieszania na szyi? i to niebieskie się powinno otwierać a tam na przykład wkładało się fotkę... takie tam puzderko?
PATRON Posted December 28, 2005 Author Posted December 28, 2005 Wraith....no mnie też sie wydaje że to sie wiesza na szyi ale z tymi fotkami to nie realne bo te oczka niebieskie to mają ze 4 mm średnicy .....PZDR PATRON
Wraith Posted December 28, 2005 Posted December 28, 2005 Albo może to pierścionek z odłamanym uchem? A z tego niebieskiego (bo nie jest zbyt widowiskowe) zeszedł z upływem czasu jakiś wzorek? Tak sobie teoretyzuję...
Question
PATRON
z innej strony...
4 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.