Jump to content
  • 0

coś z pruskiej ziemianki


PATRON

Question

4 answers to this question

Recommended Posts

Posted
Witam. A te otwory przelotowe tp nie jest to do zawieszania na szyi? i to niebieskie się powinno otwierać a tam na przykład wkładało się fotkę... takie tam puzderko?
Posted
Wraith....no mnie też sie wydaje że to sie wiesza na szyi ale z tymi fotkami to nie realne bo te oczka niebieskie to mają ze 4 mm średnicy .....

PZDR PATRON
Posted
Albo może to pierścionek z odłamanym uchem? A z tego niebieskiego (bo nie jest zbyt widowiskowe) zeszedł z upływem czasu jakiś wzorek? Tak sobie teoretyzuję...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information