Jump to content

Wykrywacz DENARIUS-so o nim sądzicie?


aaaa.gggg

Recommended Posts

Posted
Witam
Chciałem się dowiedzieć co myślą o nim użytkownicy?Czy naprawde ma takie zasięgi praktyczne jak pisze producent(32cm.boratyna,pucha po piwie 80cm,itp).Najlepiej aby wypowiedzieli się użytkownicy ale inne sugestie też mile widziane.

Pozdrawiam
Zwierz
Posted
Witam Bjar.
Mocno się zastanawiam nad nowym sprzętem.Jeszcze nie podjąłem decyzji ale się rozglądam.Jak będzie coś w rozsądnej cenie z lepszym zasięgiem od naszych wykrywek to kto wie...

Pozdrawiam
Zwierz
Posted
Witam! Latem nad morzem poznałem gościa który miał ten sprzęt. Na plaży przy szukaniu monet itp dupereli w tryb.dynam. był niezły.Niewiem jak chodzi w statyku na militarce, ale koleś go chwalił....
Muszę przyznać, że lekki i całkiem poręczny, a w sprzęcie do 1000zl wg. mnie ciekawa oferta.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information