dre Posted December 25, 2005 Author Posted December 25, 2005 Jaka to giwerka?? Zdjęcie znalazłem na niemieckiej stronie ale bez opisu w galerii
herrmateuss Posted December 25, 2005 Posted December 25, 2005 przypomina mi troche węgierski pistolet maszynowy
oksio Posted December 26, 2005 Posted December 26, 2005 Beretta wz 38 / 41 lub 42 nie pamietam dokładnie !jedena bez zamka wpadła mi w 1991 roku w Sopocie.Po Włochach ich sporo zostało na pomorzu!
dre Posted December 26, 2005 Author Posted December 26, 2005 oksio Berette bym poznał skłaniał bym się do wypowiedzi herrmateuss ale zdjęcie czy coś tego węgra bardzo bym prosił??(oczywiście zdjęcie z opisem:))
herrmateuss Posted December 26, 2005 Posted December 26, 2005 juz wiem co to dokładnie jest - to Danuvia 39M węgierski pistolet maszynowy wzorowany na bereccie na mabój 9mm Mauser (czyli na ozpierdalacz")http://www.planetwolfenstein.com/russianfront/weaponsh.htm
herrmateuss Posted December 26, 2005 Posted December 26, 2005 opis na wikipedi http://pl.wikipedia.org/wiki/Pistolet_maszynowy_39_M
dre Posted December 26, 2005 Author Posted December 26, 2005 herrmateuss DZIĘKI też szukałem jakiegoś opisu i natrafiłem na nazwe Geppisztoly 39M,i z składaną kolbą 43M
Question
dre
Jaka to giwerka?? Zdjęcie znalazłem na niemieckiej stronie ale bez opisu w galerii
7 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.