Jump to content
  • 0

Prosze o identyfikacje??


dre

Question

7 answers to this question

Recommended Posts

Posted
Beretta wz 38 / 41 lub 42 nie pamietam dokładnie !
jedena bez zamka wpadła mi w 1991 roku w Sopocie.
Po Włochach ich sporo zostało na pomorzu!
Posted
oksio Berette bym poznał skłaniał bym się do wypowiedzi herrmateuss ale zdjęcie czy coś tego węgra bardzo bym prosił??(oczywiście zdjęcie z opisem:))
Posted
juz wiem co to dokładnie jest - to Danuvia 39M węgierski pistolet maszynowy wzorowany na bereccie na mabój 9mm Mauser (czyli na ozpierdalacz")http://www.planetwolfenstein.com/russianfront/weaponsh.htm
Posted
herrmateuss DZIĘKI też szukałem jakiegoś opisu i natrafiłem na nazwe Geppisztoly 39M,i z składaną kolbą 43M

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information