Skocz do zawartości

Buty opinacze skrzypiące" - jak to naprawić.


Dirty Harry

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wszedłem w posiadanie butów opinaczey brązowych. Niesatety posiadaja one pewien feler, a mianowicie skóra skrzypi w podeszwie w czasie chodzenia. Czy można ta wadę jakoś usunąć. Proszę o porady(nazwy produktów i gdzie je mozna nabyć itp). Może ktoś już się spotkał z tym problemem niech napisze.

WSZELKIE GŁUPIE KOMENTARZE MOŻECIE SOBIE DAROWAĆ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam swoje pierwsze nowe opinacze, to dopasowały się do nogi i ucichły" - jak doszczętnie były mokre. Też skrzypiały na początku. Smutna wiadomość, jest taka, że inne skrzypiały... zawsze. A jeśli chodzi o głupie komentarze", to bym nie liczył na łaskę ;) ja się powstrzymuję... ale z trudem :) Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
HE HE mój pierwszy post jestem z siebie dumny.Mam już drugą parę swoich opinaczy chciałbym dodać ,że nie maja sobie równych .Czego moje nie przeżyły , kiedyś to mi 2 dni schły na kaloryferach, potem wcisnąłem z trudem w nie nogę i poszedłem do szkoły jak gdyby nigdy nic .Pierwszą parę mam do dziś ostatni je reanimowałem i są znowu dobre .Powiadają że jak byty skrzypią to są nie zapłacone. Jak kolega wyżej napisał ja też lubię jak se skrzypią aż ludzie się oglądają .Największy obciach jest jak skrzypi tylko jeden .To wtedy jest kiszka. A jeśli chcesz żeby twoje przestały skrzypiec to nacieraj je lanoliną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już je zachodzisz do reszty i będziesz miał je wywalić na śmieci , to weź rozetnij podeszwę i zobaczysz przyczynę swoich kłopotów. Jedna z warstw skory pomiędzy podbiciem a palcami ma wycięty kształt mniej więcej jajka kurzego a w to miejsce jest wstawiony identyczny kształt lecz nieco mniejszy. W czasie zginania podeszwy luźny kawałek się przesuwa powodując skrzypienie.....taki numerek wykonywany był celowo....ot i cała tajemnica skrzypiacych butów.

pozdrawiam- Waldek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie