Skocz do zawartości

Rdza


Domino(*)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam takie pytanie, wykopałem sporo łusek ale są one pordzewiałe tzn. nie mocno ale na tyle żeby uniemożliwić identyfikacje jej spodu.Maczałem je w już w 2 odrzewiaczach .Wciąż jednak są nie do odczytania bicia.Czy znacie jakieś dobre sposoby aby poradzić coś z tą rdzą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Cillit pomoże? (ten od rdzy i kamienia w łazience). To nie mój patent, ale zrobiłem eksperyment na łuskach stalowych plot. - coś już widać, muszę tylko dalej nad tym popracować. Aha - ponoć nie można moczyć w tym zbyt długo. Jak Ci się coś uda to daj cynk na priv.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna paczuszka kwasku cytrynowego (musi być w proszku a nie w płynie) na szklankę gorącej wody. Zamieszać, wrzucić i niech leży. Jak robiłem odkamieniaczem toaletowo-łazienkowym to po przetarciu fantu ścierką ten zaczynał śniedzieć.

P.S. To mój 200 post :D He, he...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
nie pamietam nazwy ale w sklepi mozna dostac taka biala butelka plastikowa z niebieskim korkiem w lazience rewelacja usowa kamien i rdze(to nie reklama)jak znajde nazwe to napisze.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie