Skocz do zawartości

Soldiers ludzie honoru.


Darek419

Rekomendowane odpowiedzi

Ja grałem .... Powiem tak :
O ile daję sobie jakoś radze w Blitzkriegu to już dwa razy podchodziłem do Soldiersów. Za każdym razem poddawałem się po zakończeniu szkolenia. Po pierwsze komputer nie bardzo mi ogarnia wymagania sprzętowe, a po drugie nie bardzo podoba mi się rozłożenie na manualne i automatyczne sterowanie. Wkurza mnie również ozdrobnienie" szczegółów operacyjnych. Mam tu na myśli sytuacje tego typu jak np. podczas sterowania czołgiem i przygotowania do ataku musisz dbać o takie szczgóły jak np dobór odpowiednich pocisków ( panc. czy burzących) owszem to powiększa realizm ale w realnej walce działonowy wie czym strzelać do czołgu a czym do bunkra. Trochę mi to przypomina sytuację, w kórej na polu bitwy dowódca każdemu żołnierzowi z osobna krzyczy do ucha gdzie ma strzelać i gdzie biec.
Ale Twój post zaostrzył mi apetyt i chyba zainstaluję ją po raz trzeci - mam teraz pare dni wolnych i dam czadu ...
Spędzę więcej czasu na poligonie - wszak im więcej potu na ćwiczeniach - tym mniej krwi w boju ;-)

pozdrawiam - kocur !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dzięki za odpowiedz.Co do manualnego sterowania,jest to dobry pomysł czołgiem, motocyklem itp można wszędże wjechać przez wodę,rów.Dzęki temu można lepiej ogarnąć sytuację.Ładowanie pocisków odłamkowe,ppanc pierwszym walisz w chałupę drugim w pojazdy.Dobra jest możliwość minowania,Wspaniale wygląda ostrzał z nebelwerfla,katiuszy.Są i wady,brak możliwości holowania dział,nie można wykorzystać usług lotnictwa,bombardowanie itp.Przechodzę ją po reinstalacji Windowsa już trzeci raz i za każdym inaczej.Wcale nie jest taka trudna.pozdroD419
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie