Skocz do zawartości

pytanie do redakcji


wiking10

Rekomendowane odpowiedzi

To raczej pytanie do mnie.

bo
- były problemy z zabezpieczeniem przed powtórnym głosowaniem w przypadku gdy mogły oceniać nie tylko osoby zalogowane.
- za każdym razem trzeba było wklepać początek artykułu i to wklepać ręcznie lub skopiować i formatować poprawiać.

Było to trochę bez sensu wklepywanie kawałków artykułów i potem usuwanie tego bo aktualnie serwis jest przebudowaywany tak że w bazie będą wszystkie artykuły w całości.

Wszystkie artykuły w całości w bazie dadzą nam takie plusy jak:

- możliwość przeszukiwania treści wszystkich artykułów
- porządnym systemie do oceny zawartości
- możliwości udostępniania poszczególnych artykułów w całości lub całych numerów
- pełniejszy system zapowiedzi nowych numerow


Chwilowe zniknięcie" możliwości oceny artykułów nie jest ucieczką ale chwilową niedogodnością związaną z przebudową serwisu. Może to chwilkę potrwać bo wrzucenie do bazy wszystkich artykułów to sporo pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
WITAJ BOCIAN( jeśli jesteś od redakcji)--już kilka ładnych lat kupuje wasz miesięcznik- delikatnie mówiąc schodzi na psy" nie można już zamieszczać ogłoszeń nie wiadomo dlaczego? co wytne ,wypisze i wyśle do was to nigdy nie ukazuje sie w papierowym wydaniu--nie można sie ogłaszać ze sprzedażą mundurów,replik broni itp..niektóre posty są automatycznie usuwane (nawet te które nie są źłośliwe)--nie powinno tak być,że wasza współpraca kręci sie tylko w około HERO ,a Franka dołujecie poprzez podstawionych ludzi--wiem na 100% i byś sie zdziwił od kogo.widziałem mundury w darłówku z HERO i od Frankoskiego te pierwsze wydawały mi sie jakoś seszmacone,tak jakby naprawde były wojenne--ogólnie DZIEŃ DO NOCY. jeśli będzie jakaś konkurencja co do waszej gazety to sie na pewno przeprowadze ale do tego czasu---JAK SIE NIE MA CO SIE LUBI,TO SIE LUBI CO SIE MA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie
Odpowiadając na Pana post dotyczący m.in. zamieszczania ogłoszeń drobnych w Odkrywcy (mniemam,że o takie ogłoszenie Panu chodzi)informuję,że po pierwsze, każde ogłoszeniem, drobne, bezpłatne, które wpłynie do redakcji do 10 dnia każdego miesiąca,jest drukowane! Po drugie, przeglądając archiwum, nie natknęliśmy sie na żadne ogłosznie przesłane przez Franka"-jeżeli dobrze odczytałam ten anonimowy podpis z Pańskiego postu.Zatem proponuję przesłać owe ogłoszenie do redakcji Odkrywcy".
Co do procedury i zasad umieszczania postów-nie jest to pytanie do redakcji,a jedynie do administratora strony.
W przypadku mundurów produkowanych(?)lub sygnowanych(?)-pisze Pan niezwykle ogólnikowo,stąd znaki zapytania-przez Pana Frankoskiego,zapraszamy każdego do współpracy.Do tej pory jednak, nie otrzymaliśmy takiej propozycji.A zatem?
pozdrawiam
Izabela Kwiecińska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie