Jump to content

Wymiary chlebaka wz 33 pl ;-)


Recommended Posts

a to jest czeski czyli pomieszanie wzoru 26 i 33:) ale jednak kształtem przypomina wz 33, tak jak mówiłem trzeba poprzerabiać paski i wywalić szlufki:) zamiat dwóch wąsów do pasa głównego zostawić jeden przeszywając go na środek:)

Link to comment
Share on other sites

wg mnie chlebak wz.2 i czeski ma ze soba tylko 3 wspolne rzeczy 1)Nazwa chlebak".2)to ze szłuzył do przenoszenia małych racji żywnościowych i innych pierdół.3) dwa wąsy do mocowania przy pasie głównym:) pozatym wz.26 posiada paski skórzane,szlufki skórzane,inny kształt.
Link to comment
Share on other sites

A mnie zawsze uczono, że czech bardziej kształtem przypomina wz. 26 :)
tylko tyle, żeby odpruć paski z klapy (te parciane) i przyszyć skórzane troki. Do tego zapięcia też zmienić na troki, wąsy do mocowania na pasku troche skrócić, pasek wymienić i w środku zapięcie z pięciokątnego przerobić na czterokątne :)
Ale ewentualnie moge polemizować ;]

Ale chętnie zobacze przeróbki czecha na wz. 33, bo na wz.26 widziałem i całkiem ładne były :) (aa właśnie ma ktoś może na kompie zdjęcia przeróbki czecha na wz. 26 i orginalne zdjęcia wz. 26? bo miałem ostatnio format i wszystko poszło się... kochać ;] a chciałem w końcu przerobić bo chlebak w szafie gnije ;])
Pozdrawiam ;]
Szuder
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information