Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• 0
Guest Krzysztod Poliński

bunkry

Question

Guest
Zaiteresowałem się obiektami militarnymi znajdujacymi sie w najbliższej okolicy mego miejsca zamieszkania - Brześć Kujawski. Jak na razie zlokalizowałem ich kilkanaście. Szukałem w internecie, ale nie znalazłem podobnych obiektów może są mało istotne). Zamieszczam zdjęcia oraz mapkę z lokalizacją. Chętnie usłyszę coś więcej na ten temat. Podobno unkry" wcale nie zostały użyte.
Krzysztof P.

3 answers to this question

Recommended Posts

Witam!
Zdaje się, że musisz się zalogować żeby zamieściś fotkę, albo podeślij Bocianowi - on Ci pomoże.
Pozdrawiam.

Zachęcam do lektury Fortecy". Tam leci lub leciała seria ma temat polskich schronów plowych (opisy, mapki,rzuty itp). A co do tego używania" to większość nie została wykorzystana w walce.

Guest
Zaiteresowałem się obiektami militarnymi znajdujacymi sie w najbliższej okolicy mego miejsca zamieszkania - Brześć Kujawski. Jak na razie zlokalizowałem ich kilkanaście. Szukałem w internecie, ale nie znalazłem podobnych obiektów może są mało istotne). Zamieszczam zdjęcia oraz mapkę z lokalizacją. Chętnie usłyszę coś więcej na ten temat. Podobno unkry" wcale nie zostały użyte.
Krzysztof P.

• Create New...

Important Information