Skocz do zawartości

FORUM


norbert lat 13

Rekomendowane odpowiedzi

a ja jestem sklonny stwierdzić że nie masz zielonego pojęcia jakie było forum kiedyś bo jesteś na nim od niedawna ......i faktem jest że dopuki nie było postów w stylu pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jesteś" było całkiem fajnie i był porządek ale na szczęście jest bocian który ten wątek też usunie ....I SŁUSZNIE....:-)


PZDR PATRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm właściwie to forum nie zchodzi a psy", tylko my poprostu posiadamy coraz większą wiedze, interesuje nas coraz głębsza" wiedza, bardziej konkrety, zaczynają męczyć nas posty o żeczach które są dla nas oczywiste, a zapominamy że my sami kiedyś o tym nie wiedzieliśmy i bardzo chętnie to czytaliśmy.

Nie prawda że teraz nikt nie chce pomagać, po prostu większość ludzi o dużej wiedzy zazwyczaj jest w wieku kiedy już nie chodzi się do liceum i ma mase czasu na siedzenie w internecie, następuje okres kiedy człowiek zaczyna chodzić do pracy na X godzin, żona , dzieci itp i już nie przesiaduje się przy komputerze kilku h dziennie, bo się na to nie ma czasu.

Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie