Skocz do zawartości

EKSHUMACIA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
dect trafiłem ja jakiś miesiąc temu chodzilem z piszczalka i w tym miejscu wyszła mi menaszka po wykopaniu jej mialem jeszcze sygnal no wyszla 2 część menaszki ale calkiem innej , potem blacha aluminiowa 30cm na 20cm. po wyjęciu tego wszystkiego mialem dalej sygnal pokopalem troche (120cm) i wychodzi mi ladownica i kosci kopalem na boki i wyszedł mi niesmiertelnik i czaszka po dalszym kopaniu wychodzi następny niesmiertelnik i nastepne 2 czaszki . zabieram niesmiertelniki( zostały zwrócone dla ekipy ekshumacyjnej) i zasypuje dół powiadamiam znajomego ,mówie mu co i jak i gdzie czekam miesiac i wykopujemy 12 Niemcow, tak to było . podczas kopania wpadl kosc z okolicznej wioski i mówil nam że takich grobow to pelno , mam zamiar sprawdzic to co mówił i może trafie na nastepnych Niemków. info z mojej strony będzie na bieząco . POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro z toś mi waćpan bobu zadał.To niemcy nas w 39 roku napadli?Bo czytając uwielbienie dla nich nie tylko w tym poście to byłem pewien ze juz wtedy NATO istniało i oni (niemcy)nas do tego NATO wtedy przyjmowali.Poza tym to ci akurat(jak i cała reszta)tylko wykonywali rozkazy.A mordowali , palili , rabowali , gwałcili , to inni(najczesciej sowieci).
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy koledzy mnie tez zdziw wzia że nawet ani jednej odznaki nie bylo i nawet klamry pordzewialej od pasa ,pisze jeszcze ras ze te szczatki to niekompletne były nawet trafiła sie sama głowa??? a w niektórych były tylko połowe ciała . panowie co by mi zależało wlozyc fotki tych odznaczeń i klamerek . nazwet żadnego hełmu nie było . przy ekshumaci było5 osób wtym 3 z forum i moga poswiadczyc co i jak.... a ekipa bedzie sie widziała z generałem , wiec generał może sie zapytac co i jak . to co bylo przy szczatkach to są zrobione fotki i tylko tyle było . przypomonam ze 13 był OGOŁOCONY i zapakowany w worek foliowy , a obok niego była maska. a ten 14 to wogóle był porozrzócany po calym okopie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 5 było 6 bo miejscowy także był. Szczera prawda miejsce zakopania nie nosiło sladów wcześniejszego naruszenia. To co napisał maxim potwierdzam, nie znaleziono nic więcej ,żadnej odznaki ani klamry. Ja posiadam już pewną teorię, bo potwierdziły sie słowa miejscowego gospodarza,ale zbyt wcześnie aby wyciągać wnioski. Śledztwo trwa, przypuszczalnie byli to pochowani ranni, którzy dostali sie pod wtórny ogień
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Dziś ujawniłem miejsce pochówku ale tak aby nikt bezprawnie nie wsadził łapek. O tym dowiedziały się odpowiednie urzędy jak i media, a zarazem został nagrany program wraz ze świadkiem. Ponoć tam leżą żołnierze ludność cywilna jak i dzieci, a jest ich koło setki.

Waldek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie