Skocz do zawartości

Buty


Skoorpion

Rekomendowane odpowiedzi

Butki musza stawiać opór wodzie i ostrym kolcom. Będą używane w błocie i piachu.
Zastanawiam się nad butami Magnum firmy Hi-Tec lub BW. O Magnumach słyszałem ze są wygodne ale nietrwale. Ponoć odkleja się podeszwa. Chyba Tak jak mówiłeś nie ma jak skóra :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem zaczyna się jak przebywasz w takich butach więcej niż parę godzin. np. podczas survivalu albo dłuższego leśnego maratonu. Coraz bardziej dochodzę do wniosku że desanty" nie są takie złe i chyba trzeba je będzie kupić i przetestować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja od dwóch lat bezustannie chodzę w polskich desantch"( po mieście, do szkoły, do lasu , na pole , w bagienku w nich siedziałem :) ), buty są super! Są bardzo wygodne, jednak musiałem je parę misięcy rozchodzić... dużo bolesnych odcisków... , ale teraz za nic ich nie oddam! Ostatnio nawet podkułem" moje buty :) Pozdrawiam, Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magnumy nie są butami w teren to buty do działań miejskich , desanty wg mnie gorsze od starych opinaczy , ale cenowo niezłe około 100 , ostatnio kupiłem BW , opisze jak rozchodze , na razie jak w kaloszach :-))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jakieś buty trekkingowe (najlepiej na gore-texie). Osobiście używam model xacobeo firmy Chiruca.
Cena (niestety) ok. 400 zł. Moim zdaniem buty warte tych pieniędzy. Używam już drugiej pary. Więcej informacji jak ktoś chce na maila (żeby nie było, że to reklama).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie