Skocz do zawartości

Ogniwo gąsienicy


alba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pomimo , że często obserwuję Wasze forum , dopiero teraz się zarejestrowałem. Powód jest następujący : właśnie dzisiaj niedaleko rzcielskiej pozycji przesłaniania" znalazłem ogniwo gąsienicy z resztkami nakładki gumowej. Szerokość 280 mm. Analizując materiały wydaje mi się , że jest to fragment gąsienicy sdkfz 251. Leżało płytko , znalazłem bez sprzętu będąc na grzybach. Miejsce dokładnie opisałem. Czy jest szansa , że w pobliżu znajdują się resztki pojazdu ? Czy może porzucone zostało po naprawie? Chętnych proszę o sygnał. Nie dysponuję sprzętem . Czekam na odzew doświadczonych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne miejsce masz na te grzyby ja szukam bez wykrywki 2 lata i powiem ci jedno jeżeli masz jeden wolny dzionek weś szpadel i pszekop teren tak jagbyś pszekopywał ogrudek,jatak robie i ta metoda sie sprawdza w 90% tylko trzeba miec czas i cheńci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Ale przekopywanie lasu po chamsku" nie lezy w mojej naturze. Będę musiał kupić sprzęt , bo widzę że zbyt wielu rad tu nie uzyskam. Chyba każdy sobie rzepkę skrobie" To i ja też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Jesli nie jestes pewien co do za ogniwo, wstaw do dzialu identyfikacja pytanie
2) Ogniwa luzem sa dosc czeste - wywalono uszkodzone, spadlo z pancerza dodatkowe, mozliwosci jest wiele
3) Szukac zawsze warto, popytaj sie czy po wojnie nie bylo tam zadnego wraku pojazdu (choc jesli tak to uzyszysz o tygrysie, lub panterze)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe-to na teraz spróbuj za pomocą wykrywacza typu widły:)nie przekopie się lasu tylko się go skłuje...a co do wykrywki-kup kup...ja też tak zrobiee niedługo i mam nadzieję ze duużo fajnych rzeczy znajdzie się po lasach:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie