Skocz do zawartości

Bitwa pod Brwinowem


snake242

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni poszukiwacze,historycy,odkrywcy.Poszukuję wszystkiego co dotyczy walki pod Brwinowem.Posiadam namiar na opis walki ale jest on okrojony tylko do działań 36 pułku Piechoty Legii Akademickiej.Interesuje mnie głównie to, jakie czołgi straciła niemiecka 4 D Panc i wsztko co jej dotyczy w czasie działań w okolicach Pruszkowa,Brwinowa,Helenowa,Parzniewa.Co do 36 pp. L. A. To wszelkie informacje na ich temat też będą mi przydatne.Bardzo proszę o pomoc.Interesują mnie mapy,skany,opisy,zdjecia i książki dotyczące obu stron działających na tych terenach.Ucieszy mnie najmniejszy nawet drobiazg.
mój e-mail:
snake242@o2.pl

Dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że prośby początkujacych poszukiwaczy są przez wasze zamknięte grono ignorowane?Przejzałem 175 stron tego forum i zauważyłem że najbardziej oblegane tematy to te w których umieszczone jest jakieś zdjęcie.Szkoda ze większośc z was jest bierna.Szkoda słów.Na zakończenie dziekuję tym osobom które jednak postarały sie pomódz chodź nie za wiele to jednak!To są ludzie którym zalezy by ulzyć Matce zeiemi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha aleś nerwowy :) Jeden dzień poczekał i już sie wścieka - sporo o walkach pod Brwinowem czyli jak dobrze pamietam probie przebicia sie na Wawe przez kulawe resztki GO Piotrkow" masz w ksiazce GO Piotrkow 1939" - mapki fotki i sporo tekstu - na dzien dobry wystarczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bolas.Przepraszam za moją nerwowośc ale po przejżeniu ponad 170 stron tego forum naszła mnie niepewnośc. Przecież nie napisałem tu że coś znalazłem i nie zamieściłem żadnego foto a z przykrością muszę stwierdzić iż tematy z prostym zapytaniem są wyjątkowo zlewane".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie