Skocz do zawartości

wakacje z wykrywaczem


kolo71

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy mam d0 was prosbe,poniewaz udalo mi sie zorganizwac pare dni urlpu,wybieram sie do czech,konkretnie oklice skalnego miasta,Teplice,Liberec.
Mam prblem,poniewaz byłem juz w kliku bibliotekach,i ksiegarniach,i niemoge znalezc nic na temat działan wojennych w Sudetach czeskich,czy wogle warto tam jechac z wykrywaczem?
Wydaje mi sie za tak,ale nie jestem pewnien w 100%,z teg co pamietam kiedys były tu fotki fantów które zstały znalezine w lesie gdzie biegnie granica polsk czeska,.Czy w rejonie do jakieg sie wybieram były walki?
Nie chce abyscie mwili mi konkretnych miejsc,ale jesli w jakis sposob mzecie mi pmoc bede bardz wdzieczny,pzdrawiam was serdeczniei licze na odpowiedz.
Patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj,chyba nie uzyskasz odpowiedzi odnośnie czech ja kiedyś zapytałem tylko czy ktoś wie czy w czechach wogóle można legalnie poszukiwać wykrywaczem i mimo kilku tysięcy odsłon,nie dostałem ani jednej odpowiedzi,mam parę miejsc w miarę pewnych i to niedaleko od granicy tylko nadal niewiem czy nie czepią się sprzętu jak będe go przewoził przez granicę ,
a korzystając z okazji to może jednak ktoś wie jak wygląda sprawa poszukiwań w czechach z wykrywaczem?,dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie