Jump to content

wakacje z wykrywaczem


kolo71

Recommended Posts

Moi drodzy mam d0 was prosbe,poniewaz udalo mi sie zorganizwac pare dni urlpu,wybieram sie do czech,konkretnie oklice skalnego miasta,Teplice,Liberec.
Mam prblem,poniewaz byłem juz w kliku bibliotekach,i ksiegarniach,i niemoge znalezc nic na temat działan wojennych w Sudetach czeskich,czy wogle warto tam jechac z wykrywaczem?
Wydaje mi sie za tak,ale nie jestem pewnien w 100%,z teg co pamietam kiedys były tu fotki fantów które zstały znalezine w lesie gdzie biegnie granica polsk czeska,.Czy w rejonie do jakieg sie wybieram były walki?
Nie chce abyscie mwili mi konkretnych miejsc,ale jesli w jakis sposob mzecie mi pmoc bede bardz wdzieczny,pzdrawiam was serdeczniei licze na odpowiedz.
Patryk
Link to comment
Share on other sites

witaj,chyba nie uzyskasz odpowiedzi odnośnie czech ja kiedyś zapytałem tylko czy ktoś wie czy w czechach wogóle można legalnie poszukiwać wykrywaczem i mimo kilku tysięcy odsłon,nie dostałem ani jednej odpowiedzi,mam parę miejsc w miarę pewnych i to niedaleko od granicy tylko nadal niewiem czy nie czepią się sprzętu jak będe go przewoził przez granicę ,
a korzystając z okazji to może jednak ktoś wie jak wygląda sprawa poszukiwań w czechach z wykrywaczem?,dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information