Skocz do zawartości

tesoro - jaki model wybrac


wodzu8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , mam dylemat zdecydowłem sie na wykrywacz TESORO interesuje mnie model GoldenuMax, Tejon, De Leon, prosze o wszelkie sugestje i pomoc uzytkowników tych modeli potrzebuje wykrywki uniwersalnej, niezawodnej,prostej w obsłudze, najchetniej z dyskryminacja, przydatna była by identyfikacja tonowa rodzaju znalezionego metalu, który z wyzej wymienionych modeli jest najbardziej stabilny na terenie zasmieconym ( nie tylko kapslami , pultabami, czy folia ale takze np łuskami od mausera czy mosina , chetnie bym te łuski czasami pominoł).Dodatkowe pytanie do posiadaczy De Leona, jak spisuje sie identyfikacja optyczna znalezionego metalu na wyswietlaczu , czy czesto wykrywacz sie myli oraz pytanie drugie czy przy właczonej pełnej dyskryminacji De Leon reaguje na żelazo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Witam.
Posiadam De Leona od ponad roku.Obecnie nabylem Minelaba Quattro ale zostawie sobie Tesoro dla kuzyna.Co moge powiedziec...Dyskryminacja jest taka sobie..zdarzało mi sie ze mimo wyciecia smiecia" i tak je czasami kopalem..Wskazania procentowe co dotypu metalu w zasadzie sie sprawdzaja jesli jest maly, pojedynczy przedmiot.DeLeon nie ma wyraznej identyfikacji tonowej.Tego mi bardzo brakowalo, bo poprzednio sporo chodzilem z Fisherem Cz-7a pro.Jest to raczej taki modulowany troche dzwiek w zaleznosci od metalu.Przy odrobinie wprawy to tez pomaga.Napewno jest to wykrywacz dobry na male przedmioty.Dobre zasiegi, lekki i nie jest energożerny.Generalnie dobrze mi sie z nim pracowalo.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie