Skocz do zawartości

MEDAL OF HONOR PA


davx

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem w tej gierce jestem w misji gdzie latam samolotem i musze zniszcyć lotniskowiec i niszcyciela a do tego latają jak wariaty japońce od czego tam zaczać żeby przejść dalej >MACIE JAKĄŚ STRONE GDZIE SĄ KODY DO TEJ GRY

pozdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Skoro już o samolocie mowa, to co będzie dalej po tym jak z pozycji tylnego strzelca przeszedłem na fotel pilota? Bo jak przez długi czas mam latać tym wyjątkowo kiepskim symulatorem samolotu i wściekać się z nudów że ciągle to samo (najpierw ciagle i ciagle chodzenie po dżungli), to może już sobie odpuszczę...
Wrrr... ta gra to totalna nuda i lipa w porównaniu z poprzednimi częściami... Kiedyś zacząłem w to grać i co jakiś czas powracam do niej z nadzieją, że kolejny etam może będzie ciekawszy... Niestety nadzieje okazują się płonne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xantos poprostu lecisz w złym kierunku dlatego nic sie nie dzieje . zrób obrót o 360 stopni aż zobaczysz małe mrugające punkciki . to są samoloty usa one cię nakierują na cel . czyli atak na pozycje naziemne na wyspie .


Faktycznie do Niemców sie lepiej próje niż do Japońców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sebulaa. Zawróciłem tak jak pisałeś i dotrwałem do końca tej gry.
Niestety ogólnie muszę stwierdzić, że najciekawsza i najbardziej grywalna część tej gry jest na samym jej końcu i jest bardzo krótka w porównaniu z chodzeniem po dżungli...
Ogólnie musze stwierdzić, że poprzednie części było o niebo lepsze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie