Skocz do zawartości

Kto gra w Medal Of Honor:AA w internecie???


Mlody Mauser

Rekomendowane odpowiedzi

mam ale pirata. a w cod tak sie nie da jak w medalu niestety:( polecam jeszcze wolfenstein: enemy territory. mozna sciagnac za darmo. jak chcesz to dam linka. tez druga wojna, realizm troche podrasowany pod quake ale gra sie przyjemnie(podzial na klasy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utah, da sie grac na piracie w CODa. W sumie, to w necie wole CoD niz Medala. Jak chcesz pograc na piracie to zainstaluj All seeing eye i szukaj scarakowanych serwerow. Jesli pojawi sie napis cd-key in use" czy cos w tym stylu, to na takim serwie nie pograsz. Na innych nie ma problemu. Powodazenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
cziterom stanowcze NIE!!! to po co w to grać skoro zawsze wygrywasz...ja kocham to kiedy siadam wieczorem i napier.... z całym Swiatem na multi i jestem najlepszy (rzecz jasna nie zawsze bo to było by zarozumiałe stwierdzenie). Chętki do COD`a djacie znać. P.S. kiedy prmiera COD`a 2?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy w COD multiplayer jest program PunkBuster ktory wykrywa cziterow i banuje IP tak ze jak cie zlapie to juz nie zagrasz sobie,co to za przyjemnosc z granie skoro masz czity w stylu aimbotow czy innej zarazy,a czitow tak sobie sie nie wpisuje jak na single,to jest wyzsza szkola jazdy,ludzie jest PunkBuster W COD Multiplayer??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze ci jak dziala PB,jak wchodzisz na server to on ci skanuje kompa,jak znajdzie plik z czitem to odrazu masz bana,zmiany ip nic ci nie pomoga,a pliki czitowskie nie ukryjesz (siedzialem troche w tym i dostalem hardwarebaned,fart ze to byl ban na 24 godz),jestem przeciwny czitowaniu,chcialem zobaczyc jak taka gra na czitach wyglada,i nie jest to fajne jak widzisz goscia za scianami i wiesz jaka ma giwere a twoje kule leca odrazu w jego glowe,zero przyjemnosci z takiej gry,a programu to zmiany IP nie ma,masz jedno IP nadane przez TPsa lub innego operatora internetowego.Pozdro Cziter :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie