Skocz do zawartości

wkurzam się


Don Kichote

Rekomendowane odpowiedzi

Mirakl co to za firma...chyba ta nowa?????? Pewnie ma mało zamowien i dlatego jest taki krodki czas oczekiwania..Jesli przetestujez nowy wykrywacz daj znac na forum bo jeszcze nikt chyba go tu nie ma a ceny są ciekawe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie firma mało znana i dosyć nowa.
Pierwszy krótki opis ich produkcji (PI 2) jest na Forum Poszukiwanieskarbow w dziale Giełda temat: Ciekawa stronka z wykrywaczami.
Przetestuję i choć to mój pierwszy wykrywacz i jestem w tych sprawach lamą i lajkonikiem to zamieszczę jakąś krótką wiadomość o osiągach moich odczuciach.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce na wstępie dyskwalifikowac tej firmy,ale bał bym sie zaryzykowac nawet małe pieniądze,na niewyprobowany wykrywacz....no ale Ty bedziesz pierwszym posiadaczem na forum (chyba),obys tylko sie nie zawiodł,jest to tez twoj pierwszy wykrywacz więc pewnie nie bedziesz mogł go porownac obiektywnie z innymi.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce na wstępie dyskwalifikowac tej firmy,ale bał bym sie zaryzykowac nawet małe pieniądze,na niewyprobowany wykrywacz....no ale Ty bedziesz pierwszym posiadaczem na forum (chyba),obys tylko sie nie zawiodł,jest to tez twoj pierwszy wykrywacz więc pewnie nie bedziesz mogł go porownac obiektywnie z innymi.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Panem telefonicznie i wzbudził we mnie zaufanie :-)
Na dodatek nie traktował mnie jak natręta który zawraca dupę (za przeproszeniem) jakimś wykrywaczem tylko profesjonalnie jak klienta a nie petenta!
- i tu duuuży plus dla pla tego Pana :-)
Mimo, że miał jeszcze kilka innych zamówień mój sprzęt jest już gotowy - jutro wysyłka.
A i ceny nie są wygórowane.

Ludziom trzeba ufać" - taki tekst z komiksu o J-23 :-)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt doszedł w czwartek. Jestem rozpieszczany przez Producenta - który poświęcił mi dużo czasu (maile + telefony) - wszystko abym umiał dobrze się nim posługiwać.
Dziś umiem dużo więcej niż wczoraj choć ta zimowa pogoda mnie dobija. Ze względu na niewygórowaną cenę, miłą, szybką i kompetentną obsługę polecam!!!
PS
Do małych wad zaliczyłbym za wąski uchwyt na przedramię-ale piłka do metalu działa cuda:-) oraz czasem niechcący udało mi się wyłączyć wykrywacz (ale po wyłączeniu się nie roztraja-trzeba tylko wyzerować)
PS2
Producent Mirakla chciał mi na własny koszt przesłać szerszy uchwyt - ale sam sobie poradziłe piłką :-)

PS3
Nie jestem w żaden sposób związany z firmą Mirakl oprócz tego iż kupiłem ich wykrywacz (i bardzo mi się on podoba).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Nie, no fajne są te zdjęcia, jak to się mówi, skóra, fura i komóra !!! A może jakieś zdjęcie piszczałki w całej okazałości ? Bo to mi wygląda na reklamkę czegoś co w całej rozciągłości jest jeszcze snem jakim złotym :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie