Skocz do zawartości

wkurzam się


Don Kichote

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie sytuacja-chcę dowiedzieć się czegoś o wykrywaczach smętek i cyklop-dzwonię do firm i co? Głucha cisza w Gdyni a u Pana S. automatyczna sekretarka. Obie firmy w XXI wieku nie dorobiły się jeszcze stron internetowych.

Jeśli ktoś ma do najbliższego sklepu z wykrywaczami 100 km to może sobie wyobrazić który model jak wygląda, lub też może mu sie to wszystko przyśni.Wróżka odpada bo też jest daleko...

Opisy na forum - są sympatyczne i emocjonalne ale (z uwagi na cenzure?) generalnie nie na temat.

Mam prośbę: czy Ktoś z Szanownych Użytkowników Forum mógłby mi przysłać krótką charakterystykę ze zdjęciem + przybliżone ceny wykrywaczy tych 2 firm? (ceny powyżej 1000 odpadają niestety).

Będę wdzięczny. Jako klient czuję się zlekceważony przez te firmy, ale cóż widocznie taki mamy kapitalizm".
Ale chyba trzeba się z tym faktem pogodzić - jak mawiał Stefan Kisielewski: ajlepszy sposób na wszy - polubić je"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent cyklopa ma strone, wystarczy zajrzeć do działu linki-cześć sprzęt poszukiwawczy".
dla ułatwienia- www.startsystem.com.pl
Co prawda nie znalazłemn tam cyklopa 2, ale to inna sprawa.
Co do olewania klienta-odczucia mam podobne chociaż (nie takie same) i z innych powodów.
Otóż jakieś 2 tygodnie temu dzwoniłem do kilku
polskich producentów z zamiarem zakupu wykrywacza i oto wyniki:
CYKLOP - produkcja wstrzymana na 1 miesiąc z powodu opracowywania nowego modelu :(
METAMAX - produkcja wstrzymana na 1 miesiąc z powodu opracowywania nowego modelu :(
LOCTANS - termin realizacji początek maja(?!):(
NOWAK MYSZKÓW - termin realizacji około 1 tydzień. :|
(zamówiłem u tego ostatniego-czekam na efekt)
Netcom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy mailem poprośić o ofertę, z doświadczenia wiem że start system przysyła ofertę i odpowiada na maile, co do p.Smętkowskiego, to niestety niedoczekałem się odpowiedzi na pytania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapałem kontakt z firmą z Gdyni :-) i dobra wiadomość - Cyklopa1 robią i to w ciągu 1 tygodnia :-))
Udało mi się także porozmawiać z Panem Smętkowskim - trochę dopadła ich grypa i dlatego na wykrywacz HS3 (w cenie 850zł) trzeba czekac 3 tygodnie.

Widocznie najlepiej kontaktować się wieczorem, chyba że kurde miałem wtedy pecha (pH 5,5)

Wytrwałością i pracą... :-)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj tzn.19 marca o godz.19 skontaktowałem się z panem Smętkowskim zamówiłem wykrywacz bardzo miły gość złapała go grypa i muszę poczekać na towar 3 tygodnie mam aktualny nr. telefonu do pana Smętkowskiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio Pan Henryk mowil ze grype ma jego pracownik!!! poczekasz ok 1,5 miesiąca na trzy tygodnie nie licz..... nie moge pojąc jednego po co producent sciemnia,lepiej powiedzisc ze ma duzo zamowien i czas oczekiwania jest długi,a podaje nierealne terminy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 marca zamówiłem Saper Color 2 u Nowaka Myszków.
Powiedział że kilka dni, góra tydzień.
Po tygodniu powiedział że już zaraz.
Potem że już do mnie idzie.
Mamy dzisiaj 27 marca i co?

I GÓWNO! Sprzętu jak nie było tak nie ma.

Rozumiem żę może się nie wyrabiać bo ma dużo zamówień, tylko po co wciska kit?

A skoro tak, zaczynam mieć wątpliwośći czy inne informacje które podaje, np. te na stronie www są prawdziwe.
Czy ktoś (z doświadczenia) wie czy rozróżnianie metali w jego SAPER COLOR 2 rzeczywiście działa?

Proszę o info (w razie czego nie odbiorę sprzętu-niech ma za swoje).


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera . Piotr z Proscanu lekko mnie przygnębił. Ale sprzęt jednak odbiorę i sprawdzę w terenie. Zakopię jakies fenigi oraz gwoździa (najbardziej właśnie wnerwiają mnie gwoździe) i porównam sygnały, może będzie jakaś różnica.
Wyniki oczywiscie opublikuję :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Netcoma:nieprzejmuj sie tym ze czekasz na wykrywacz juz ponad dwa tygodnie,znając zycie poczekasz jeszcze ze dwa.Ja zamowilem wykrywacz u producenta z Warszawy (pewnie wszyscy wiedzą o kogo chodzi)ok 26 lutego miał byc za dwa tygodnie,potem za trzy,następnie w kolejny piątek 21 marca,pozniej w piątek 28 marca,a dzis dowiedziałem sie ze na początku przyszłego tygodnia,no ale zobaczymy.Bo do tej pory wymigiwał sie grypą-a teraz moze wojną w Iraku???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie
Siła internetu jest przeogromna. Bezpośrednio po wyrażeniu na forum (patrz post wyżej) mojego bólu z powodu opóźnienia terminu realizacji zamówienia zostałem zaskoczony telefonem od producenta a niecałe dwa dni później miałem już sprzęt + prezent od firmy.
Mowa o wykrywaczu SAPER COLOR 2 prod.NOWAK MYSZKÓW.

Poniżej kilka zdjęc dla zainteresowanych i moje subiektywne wrażenia:

1. Wykonanie- materiały (PCV) nie są rewelacyjne, ale konstrukcja jest przemyślana i starannie wykonana.

2. Ciężar i wyważenie- SUPER.

3. Strojenie sprzętu- to jest zaleta detektorów typu PI. Włączam, ustawiam częstotliwość tykania, poziom wysterowania diód i gotowe.
Żadnego strojenia do gruntu -wszystkie nastawy sie robi w powietrzu .W sumie 10 sekund roboty.

3a. Odczucia słuchowe- piszczy ładnie.

4.Dyskryminacja-wyniki nie są jedznoznaczne, w każdym razie daleko mi do zachwytu.
Łuskę mosiężną mauser w niezłym stanie można rozróżnić bez trudu-zaświeca się czerwona dioda.
Tak samo kawałki blachy mosiężnej czy z innego metalu kolorowego.
Ale również drut zwinięty w okręg ma podobny sygnał-
bardzo silne świecenie diody czerwonej, również rurka (nie wiem z czego) i ogniwo łańcucha.
Moneta 2 fenigi wspólczesna zaświeca czerwoną diodę dopiero
gdy jest naprawdę blisko cewki --- i to mnie martwi najbardziej.
Spore kawały skorodowanego żelastwa i blachy stalowej -zapala sie dioda zielona.
Najwięcej miałem sygnałow gdy obie diody gasną-zawsze były to smieci, ale nie kopałem wszystkiego, więc może przepuściłem jakieś ciekawe znaleziska.

5. Namierzanie przedmiotów - używałem tylko mniejszej (średnica 28cm) z dwóch cewek z kompletu, dokładne namierzenie położenia przedmiotu wielkości monety jest trudne, cewka jest po prostu za duża.
(polecam mały wykrywacz do lokalizacji przewodów w ścianie: cena około 40PLN, zasięg 3 cm, super skraca czas grzebania)
6. Zasięg- nie robiłem testów z lenistwa i braku miarki w lesie. W domu to bez sensu, wszędzie coś piszczy.

W sumie na razie jestem zadowolony, ale jezeli następnym razem nie znajdę fajnych monet to się wkurzę.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miałes szczescie,bo słyszałem ze Nowak wraz ze Smetkowskim iją rekordy" jesli chodzi o termin realizacji zamowien.Ja czekam juz troche ponad miesiąc-no ale pan Smętkowski objecał,ze na 100% w tym tygodniu,choc w cale mnie nie przekonał.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)
Ja musze wam powiedziec ze na wykrwacz od pana Nowaka czekałem 4 dni.Nawet poprosiłem go zeby przyjechał do mnie do domu i przyjechał.
Do netcoma:Co do szukania monet to nie bardzo sie on nadaje,za to na militaria jest dobry.

Pozdrawiam:)Gucio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie