Jump to content

Do wyrozumiałych.


Foster73

Recommended Posts

Wielka prośba do wszystkich wybierających się na zlot w Darłowie. Z przyczyn ode mnie niezależnych (problemy zdrowotne) to będzie już niestety drugi z kolei zlot, w którym nie wezmę udziału. Miejcie litość dla chorego i dajcie chociaż po powrocie pocieszyć oczy fotkami ze zlotu.
Nie wiem jak będzie Wam wygodniej, na forum czy na priva. Tak czy siak z góry dziękuję.
Pozdrawiam. Foster73
Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedna sprawa. Może ktoś z Legnicy lub okolicy jadąc na wykopki weźmie mnie dla towarzystwa". Pożytek ze mnie niewielki, bo mam nogę w gipsie ale chętnie w zamian zaoferuję do użycia mojego HS3 bo już 2 sezon leży nieużywany i jeszcze mi się w nim pająki zalęgną. Obiecuję, że nie będę narzekał, jak na żołnierza przystało :-).
Link to comment
Share on other sites

1.ignorant - dzięki za to, że jednak mnie zauważyłeś
2.MAUSER HESS - ciężko zrozumieć kogoś, gdy nie było się w podobnej sytuacji. Ludziska tacy już są. Pewnie wielu tutaj będąc załatwionym przez Araba a cacy" założyłoby sobie poprostu pętelkę na szyję, ale ja wierzę że kiedyś znów wezmę piszczałkę i pójdę w las. :-)
Pozdrawiam.
3.wons - dzięki. Chodzi mi o ogólne fotki z imprezy, wszystkiego po trochę. Wtedy poczuję jakbym prawie tam był.
Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

Zlot trwa od poniedziałku, więc już pewnie dużo aszych" tam jest. Gdyby nie moje poprawki i starszego wonsa praca, też byśmy już tam byli. Pewnie dlatego był brak odzewu.
Na ile będziemy mogli, na tyle napstrykamy fotek, ale tylko z jednego dnia.
pozdr.G
Link to comment
Share on other sites

bastus0 - nikogo nie chciałem zaginać :-) ale faktem jest, że z perspektywy tego co przeszedłem, na zloty i zabawy w wojnę patrzę trochę inaczej.
wons - serdeczne dzięki. Miłej zabawy i wielu wrażeń. Czekam na eportaż".
Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

Napewno wezmiesz piszczalke:)Ja miałem reke w gipsie to ostro saperka machalem:) A przy zdjeci gipsu wysypalo sie pol kilo piachu...ale wiadomo...wywrucilem sie na ziemi i mi se wsypał:)Bedzie dobrze.Zdrowwiej szybko zebys mógł w las ruszyc.Pozdawiam Serdeczne
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information