Skocz do zawartości

Jeszcze raz Close Combat.


kikifas

Rekomendowane odpowiedzi

szukam kogos kto posiada dwie gierki z serii CC. chodzi o częsć II- A brigde ... , bardzo staaara giera i częsć III-The Russian Front. Według mnie jest to klasyka nie majaca w sobie równych nawet w dzisiejszych czasach. ja posiadam w swej kolekcji częsć IV- Battle of Bulge i częsć V- Invasion Normady. Jak kto tego szuka to proszę bardzo.
Możemy zrobić szacher-macher lub jak kto woli powymieniać się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !! jak bym był na miejscu, w chacie (a nie prędko to nastapi :/) chętnie bym Ci płytki podesłał ale niestety... A jeśli Ci się juz troszkę nudzą 'gołe' IV i V to zapraszam na polską stronę CC i do działu linki. Znajdziesz tam linki do stron, gdzie możesz ściągnąc sobie mody do CC. Do V polecam szczególnie 'Gold-Juno-Sword' (GJS) a do IV hard corowego Vet-moda. Dla mnie przwyzszają 'normalne' CC.
Pozdrawiam !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
Czy Close Combat III jaki pojawił się w ofercie niektórych sklepów w cenie około 124-118 PLN to jakieś wznowienie, czy ktoś próbuje za ciężką kasę upchać używane egzemplarze?
Jakieś dwa lata temu gra ta kosztowała dokładnie 29,99 PLN.
Niestety, nie kupiłem jej, a posiadaną płytkę zajechałem dosłownie na śmierć /na krawędzi płytki popękała, i odkleiła się warstwa z nagraniem/.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie