Jump to content

przestroga


Guest miraull

Recommended Posts

Witam, dokladniejsze informacje mozna znalezc pod tymi odnosnikami:
http://www1.gazeta.pl/szczecin/1,34939,1364480.html
http://www.glosszczecinski.com.pl/apps/pbcs.dll/article?Site=GS&Date=20030310&Category=MAIN&ArtNo=303100013&Ref=AR

Duzo juz bylo na forum o tym co robic z 'rozrywkami', a ten wypadek jest tragicznym przykladem na to co moze sie stac jesli pozostawia sie je niezabezpieczone. Dobrze, ze nikt tam wczesniej nie widzial ludzi z piszczalkami, bo srodowisko dostalo by niezle po d....ie i oprocz rozkopywania stanowisk archeologicznych doszlo by zabijanie dzieci. A tak jest na wlasciciela pola.
Swoja droga, z tego co sie orientuje zaden rolnik nie wyjezdza w lutym z plugiem na pole [kto probowal kopac w zmarznietej ziemi wie o co chodzi ;-)], a z tego wynika, ze te cacka lezaly tam conajmniej od poczatku zimowych mrozow.
Link to comment
Share on other sites

Tylko, że to pole to nieużytek, taka łączka, jak pokazywali. Jak walnął o asfalt i trafił w zapalnik, to wywaliło. A początkowo mówili o granacie moździerzowym. Wtedy to by nie było co zbierać.
Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Na policję tydzień wcześniej zgłoszono obecność tych niewypałów. I nic... A dyspozytorka się kłóciła o rejonizację... Tak właśnie wygląda reforma zdrowia pana B. Zaraz chyba coś rozwalę. ;[ A to Polska właśnie..."
Link to comment
Share on other sites

Policja oficjalnie o tym nie była poinfarmowana,wiedzial o tym tylko funkcjonariusz ktory zostal o tym poinformowany poza sluzbą-CO OCZYWISCIE GO NIEUSPRAWIEDLIWIA.A jesli chodzi o Pogotowie Ratunkowe to moge je troszke usprawiedliwic bo sam w nim jezdze w Łodzi.Jest tyle wyjazdów ze niektorzy,czekaja po trzy godziny-a TO WSZYSTKO PRZEZ TAKICH OSOBNIKÓW (SZCZEGOLNIE STARSZE PANIE) KTORE WZYWAJĄ POGOTOWIE DO NP.DUSZNOSCI I BOLU W KLATCE PIERSIOWEJ,A W RZECZYWISTOSCI CHCĄ ABY LEKARZ ZBADAL IM GARDLO,KTORE JE OD RANA POBOLEWA I NIE MOGĄ ISC NA RYNEK!!!I własnie przez takie osoby,ludzie naprawde potrzebujący niemogą doczekac sie karetki,a skutkami tego opoznienia obarczane jest Pogotowie,ktore naprawde nie raz nienadąza za wezwaniami....
Link to comment
Share on other sites

DO vonAdamski-wiekszosc tamtych zarzutow sfingowaly gazety,a pozatym ja jezdze dopiero 6 msc,czyli juz po tej aferze.To tak dla sprostowania....
Link to comment
Share on other sites

Przeczytajcie dokładnie tekst z Głosu szczecińskiego" na temat poszukiwań przez saperów z II batalionu saperów ze Stargardu Szczecińskiego. Z tego co tam napisano to raczej dokładnie nie przeszukali terenu, bo 10m od tego drzewa leżały jeszcze dwa pociski i to po oficjalnie zakończonej akcji. Chyba każdy kto chodził z piszczałką wie ile czasu zajmuje przeszukanie terenu 10 x 10m. Może szukali tylko na drodze albo na drzewie ;) Jedno jest pewne spieprzyli swoją robotę.
A tak poza tym to musi być ciekawe miejsce. Tylko pojawić się tam z piszczałką to tak samo jak iść na policję.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information