Jump to content

Zrób to sam~!

Rumburak

Recommended Posts

O! To dopiero pomysłowe chłopaki. PRZECZYTAJCIE TO BO WARTO:

Mazowieckie/ Policja zatrzymała mężczyzn wyrabiających broń z pistoletów z czasów II wojny światowej
7.6.Radom (PAP) - Mazowieccy policjanci zatrzymali we wtorek rano ośmiu mężczyzn, głównie rolników z powiatów: sokołowskiego, węgrowskiego i ostrowskiego na Mazowszu, którzy wyrabiali broń ze znalezionych w lesie pistoletów z czasów II wojny światowej. Sprzedawali ją kłusownikom.
Wśród odzyskanych rzeczy jest m.in. wykrywacz metalu, z którym mężczyźni chodzili po lesie i szukali starych jednostek broni oraz pocisków. Elementy broni poddawali renowacji lub dorabiali do niej podobne rzeczy. Jest tu dwanaście sztuk broni długiej, w których np. kolba i lufa są dorobione, a zamek pochodzi ze starej niemieckiej broni, do tego jeszcze jest lunetka"

Steny były robione poczas okupacji w piwnicy. Średno rozgarnięty ślusarz obecnie jest w stanie wykonać samopała od podstaw. Policja małym kosztem podniosła sobie statystyki wykrywalności. Bandyci zadowoleni bo policja nie ich dopadła a się wykazała. Inna sprawa że kłusowników nie poperaram podobnie jak myśliwych.
Wojtek

witam!
nieukrywajmy,gdy sie wykopuje jakiegos gnata w dosc dobrym stanie to mozna go uruchomic i normalnie strzelac.np mausera 98.jest to teoria sprawdzona.
calkiem niedawno wykopalem czeskiego z zaryglowanym zamkiem.co sie okazalo?w pudelku 4pestki,jedna w komorze.cale pudelko jak i komora od srodka piekne srebrne lusterko.rygle zamka,iglica i sprzyna w stanie idealnym.lufa w srodku takze zachowana w swietnym stanie.podejrzewam ze jak by zaladowac pestke ze zmienjszonym ladunkiem prochowym nie bylo by problemu ze strzelaniem z czegos takiego.jednak nie bawie sie w takie cos:)wole pojechac sobie na strzelnice i powalic z nowszych rzeczy.tym bardziej gdyz jestem w trakcie robienia pozwolenia.
a co do kulsownikow...takze nie popieram(jestem wnukiem mysliwego) lecz nie do konca.gdy czlowiek ma przypuscmy 4 osobowa rodzine do wyrzywienia na wsi,nie ma perspektyw na prace,zyje z zasilku o wysokosci 200zl lub mniej musi cos do garnka wlozyc.ale to nasze panstwo" samo sobie zasluzylo na cos takiego.
pozdrawiam

Stedke, uważaj bo zaraz nawiedzeni przeciwnicy broni palnej,bagnetów i inne kobiety z koła gospodyń wiejskich zrobią z Ciebie terrorystę ;-) .
Gratuluje wykopu ,Ty to masz szczęście..albo dobry wykrywacz.

witam,
panowie wykrywacz ktory zatrzymali nalezy do mnie. Niejest prawda ze bron znaleziona byla z wykopkow. Jedyna rzecza jaka przy mnie znalezli bylo 19 sztuka bardzo skorodowane amunicji!! niewierzcie prasie, osoby ktore byly w to zamieszane posiadaly bron nielegalna ale wspolczesna! Nadmienie ze wykrywacz niebyl celem zatrzymania mnie lecz inna sprawa. dziennikarze jak zwykle szukaja sensacji!!!

Jutro w mediach bedzie że zatrzymano groźnego przestepce ps.Stedke działającego w organizacji przestepczej w mieszkaniu zarekwirowano .....brrrr tfff...wypluwam ale nie trzeba tutaj pisac o takich rzeczach myslisz ze nie ma tutaj szpiegów którzy gotowi sprawdzić autentyczność informacji

A pojutrze będzie że tajemniczy gangster o pseudonimie Stedke po brawurowej ucieczce z aresztu zastrzelił tajnego współpracownika policji o pseudonimie Sajmon 18 za to że ma zbyt wybujałą wyobrażnię i za długi język który stanie sie osobliwością Instytutu Patologii we Wrocławiu przy Katedrze Akademii Medycznej i będzie prezentowany w słoju z formalniną ;-) .

Chłopaki nie pękajcie,będzie dobrze ,byle trzymać sie razem.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information