Jump to content

GRH WH Wrocław - kto chętny?


Recommended Posts

Posiadając z kolegą pełne wyposażenie i umundurowanie WH, zastanawiamy się nad możliwością stworzenia GRH we Wrocławiu. Czy byłby ktoś chętny, kto mieszka we Wrocku i również posiada ekwipunek WH? (panom z GRH Festung Breslau" raczej dziękujemy...)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Grupa działa :) Jest póki co nieformalna, ale udało nam się skrzyknąć parę osób i dysponujemy w miarę niezłym wyposażeniem. Generalnie grupa jest, działa i ma się dobrze :) Oczywiście nadal chętnie nawiążemy współpracę z zainteresowanymi. Mi osobiście marzy się jakiś członek LW w naszych szeregach :)
Link to comment
Share on other sites

Odtwarzamy koniec wojny (konkretnie jednostki broniące Wrocławia), toteż regulamin mundurowy mamy dosyć rozpasany :) W zasadzie interesują nas ludzie zewsząd, jednak profil działalności naszej grupy ma dość lokalnych charakter, więc ludzie spoza Wrocławia mogą nie być zainteresowani jego obroną"...
Link to comment
Share on other sites

Witam!Jestem spod Wrocławia.Trochę bawię się w rekonstrukcję,chyba mamjuż duże doświadczenie i mam trochę fantów - mogę ubrać się od 1939 do 1945 i to w różnych wersjach. Mam też sprzęt jeżdżący "- skromny, ale ładny.W naszej okolicy jestem sam i dotychczas spotykałem się z kolegami z Warszawy - dlatego chętnie nawiążę kontakt z ludźmi stąd"
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information