Jump to content
  • 0

Dziwna lufa-od jakiej broni?

kordelek

Question

Mam w swoich zborach taką o to lufę ale zupełnie nie wiem od czego może ona być. Ma 62,5 cm. długości, średnica zewnętrzna lufy u wylotu - 12mm, śrenica zewn. na początku 26mm, średnica wewn. u wlotu ok. 10mm, wewn u wylotu ok. 7mm. Widoczny gwint w lufie. Na lufie płaskie wyżlobienia(widoczne na kolejnych zdjęciach). Moim zdaniem lufa bardzo wąska jak na karabinową. Czekam na wszelkie sugestie. Pozdrawiam!!!

9 answers to this question

Recommended Posts

Dziękuje dickuwredniaku-wiem ajk wygląda i co to jest maxim. Napisałem mosin nie dlatego, że pomyliłem go z maximem ale dla porównania i mojej sugesti, że jak na karabin maszynowy(nawet chłodzony wodą) to jest ona jak dla mnie na cienka. Chyba bardziej skłaniałbym się do tego manlichera

No może jednak komuś się ona z czymś kojarzy. Z początku myślałem jeszcze, że podobna jest do lufy z mg-13 ale tak jak pisałem na rkm jest ona chyba zbyt delikatna. gwint w środku jest wyrąźny ale nie widzę żadnych punc.

Mam w swoich zborach taką o to lufę ale zupełnie nie wiem od czego może ona być. Ma 62,5 cm. długości, średnica zewnętrzna lufy u wylotu - 12mm, śrenica zewn. na początku 26mm, średnica wewn. u wlotu ok. 10mm, wewn u wylotu ok. 7mm. Widoczny gwint w lufie. Na lufie płaskie wyżlobienia(widoczne na kolejnych zdjęciach). Moim zdaniem lufa bardzo wąska jak na karabinową. Czekam na wszelkie sugestie. Pozdrawiam!!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information