Skocz do zawartości

miejsca nie warte odwiedzenia


Rekomendowane odpowiedzi

jak wyżej, proponuję spis miejsc nie wartych odwiedzienia
- beskid niski, wieś Mochnaczka Niżna chciał mnie zaatakować chłop z widłami, postawiłem auto przy polnej drodze i podreptałem szlakiem turystycznym w kierunku okopów konfederackich, po powrocie miełan nieprzyjemną utarczkę z miejscowym któremu ozjechałem trawę" na moje sugestie że z kąd miałem wiedzieć że to prywatna trawa usłyszałem am do tego kopca to MOJE"
- beskid niski c.d. konia z rzędem temu kto znajdzie schronisko w Banicy na mapach jest, ale na miejscu to najstarsi ludzie oczymś takimnie słyszeli :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy o ktora Banice chodzi. W beskidzie Niskim sa dwie miejscowosci o takiej nazwie i obie znajduja sie w powiecie gorlickim. Jedna blizej Gorlic (kolo Gladyszowa) posiada schronisko (maja nawet wlasna strone internetowa) natomiast ta druga znajduje sie blizej granicy ze Slowacja (kolo Izb, tam schroniska nie ma). Tobie pewnie iglanadon chodzilo o ta druga (w jej rejonie sa pozostalosci okopow konfederatow barskich).
No, chyba, ze istnieje jakas mapa na, ktorej zaznaczone jest schronisko, ktorego w rzeczywistosci nie ma.
P.S Sory za brak polskich czcionek,moj komputer ma dzisiaj swoj dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie