Skocz do zawartości

Idioci są wśród nas!!!


kordelek

Rekomendowane odpowiedzi

Na takie coś trafiłem w trakcie chodzenia ze sprzętem po lesie. Szczerze mówiąc jak podchodziłem do tego drzewa to nogi się podemną trochę ugięły. Może niezbyt dokładnie to widać ale jest to najprawdopodobniej rosyjski pocisk moździeżowy 81mm.(tak mi się wydaje) Na pewno nie wisi tam od wojny-świadczy o tym jego zaczepienie i oklejenie głowicy resztką ziemi. Dlatego pytam: Gdzie rodzą się tacy debile?! Przecież to skończeni kretyni!!! Nie miałbym nic przeciwko gdyby przy zabawach z takimi rzeczami ginęli Ci idioci!!! Ale ten las ze zdjęcia sąsiaduje z miejscowością wypoczynkową, chodzą po nim ludzie. A umiejscowienie pocisku nie daje gwarancji, że sie on nie zsunie!!! Saperzy wkrótce zostaną powiadomieni!!! A temu co to zrobił oby ręce uschły!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgroza!,tacy IMBECYLE robią nam opinie.Ale mieimy nadzieje iż niedługo będzie krótki komunikat w gazecie iż w lesie wysadziło IMBECYLA.
Pozdrawiam (poza tym IMBECYLEM)!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,no! Mój brat jest leśniczym i rzeczywiście po czymś takim współczuję gościowi z wykrywaczem,którego spotka w lesie! Lepiej by było, gdyby miał przy sobie kesz na mandat! Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kumpel był jeszcze większym idiotą, kopaliśmy w lesie, on był początkującym poszukiwaczem, który nawet nie wiem jak wygląda żołnierz, patrzę a ten wykopał pocisk moździeżowy, ogląda i pyta się mnie: Co to jest bo on nigdy nic takiego nie widział po czym dodał ciekawe co będzie jak tym rzucę w krzaki albo drzewo?
Myślałem że się posram jak chciał rzucać pociskiem moździeżowym.Ale szczęśliwie odwiodłem go od tego pomysłu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey
takich debili jest wiecej- niekoniecznie wieszaja swoje trofea na drzewach - wystarczy ze zostawia zabawke" na pniu scietego drzewa lub w miejscu gdzie widać ją jak na dłoni. znajdzie to jakis dzieciak i tragedia murowana. sam zakopywałem po bezmózgowcach kilka pocisków.
niestety takie sa fakty - brak wyobraźni.
pozdrawiam narka hey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może powinniśmy sami zadbać o oczyszczenie naszego środowiska z wszelkiego rodzaju oszołomów, idiotów i domowych pirotechników. Oczywiście nie nawołuje do donosicielstwa ale uważam, że powinno się piętnować takie postawy w najbliższym otoczeniu!!! Na pewno wielu z Was zna osoby zachowujące się podobnie, więc może powinno się ujawniać personalia(to może zbyt dużo powiedziane ze względu na odpowiedzialność prawną) np. nick i te osoby wyrzucać za nawias" porządnych poszukiwaczy. Nie można się tylko oburzać na akcje policji(choć te w znacznej mierze są chybione i na wyrost rozdmuchane). Należy pamiętać, że w części policja zabezpiecza też materiały wybuchowe(nierozbrojone pociski), znaczne ilości prochu. Oczywiście Nasze prawo jest mało przyjazne Nam-poszukiwaczom ale dużą winę ponoszą za to tacy kretyni, którzy swoją głupotą wystawiają Nam opinię. Tolerując takie zachowania dajemy przyzwolenie na dalszą ich działalność. Może należy pomyśleć o innych(niewinnych niczemu) którzy mogą zginąć przez takich półgłówków. Ich nie było by szkoda(choć każdy ma osoby, które by po nim płakały). ALe może być to kiedyś ktoś z naszej rodziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dziwnówku. Swoją drogą niezłe bydle tam szuka(najprawdopodobniej miejscowe bo teren prawie miejsce przy miejscu, systematycznie przeszukany) bo niepozakopywanych dziur od metra i jedna rozgrzebana mogiła(na nią akurat wpadłem). Porozwieszanych rzeczy jest tam więcej-kawałki drutu kolczastego, resztki blach. Po prostu ktoś ma dodatkowe hobby-upiększanie nadmorskiej przyrody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co mam zrobic znalazlem sporo pocickow mozdziezowych i dóżo amunicii[30mm] , zakopalem to tam gdzie znalazlem ala gleboko ,troche sie namachalem tą saperką ale udało się.jest tego w tym lasku dość dóżo i nawet w niektórych miejscach nietzeba kopać same wystają spod liśći {zapalniki ładnie sie prezent€ją]. wszystkich niedam rady zakopać , a zabawa z tymi fantami mi nie odpowiada !!!!!!!!!!!!. wiem jak to rozbroic i jak sie z tym obchodzic więc kozystam tylko z wiedzy jak sie z tym obchodzić" . miebawie sie w pirotechnika i jak znajde jakies pojedyncze sztuki to je zakopuje GĘBOKO a w tym lasku jest tego zbyt dóżo ,więc prosze o dobrą rade. A tak na marginesie w tym lasku były kiedyś magazyny niemieckiej amnici ale partyzanci podpalili te magazyny i zrobiło to BUUUUUMMM!!!!!!!!! ,teraz jest to porozwalane po calym lesie. Do tych co chodzą po lasach HOLA pod BIAŁĄ PODLASKĄ --- PANOWIE JAMY PO SOBIE TO SIE ZAKOPUJE > TAKIE DZIŁANIE Z WASZEJ STRONY = WYSRAĆ SIE I NIEPODETRZEĆ PO SOBIE DUPY!!!!!!!!!!!! P A J A C E !!!!!!!!!!!!!!...............a dla normalnych terenowców pozdrowienia :))))))))))))))))))) i płytkich dołkłów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszym wyjściem jeśli obawia się policji jest powiadomienie jakieś gazety(nawet lokalnej) o tym znalezisku-oni przyjadą zrobią parę zdjęć i nie pozwolą policji ani saperom zapomnieć o wskazanym przez Ciebie miejscu. takiego tematu na pewno nie przepuszczą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kordelek
nie sadzisz, ze to dziala w dwie strony ??
narobisz szumu - zrobisz dupkowi kolo piora,
ale przy okazji ukrecisz PRAWDZIWYM niezla prase.
Oni" nie dziela na dobrych i zlych bo mozgow nie maja;
wszyscy do jednego gara.
Moja rada = jak trafisz dupka to upier#$ol mu saperka
nogi w kolanach i KONIECZNIE powiedz za co
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUNDE dzieki ale niedaleko tego miejsca znaleziono 64-BOMBY LOTNICZE w wadze od 100-200 KG. JAK MASZ OCHOTE NA SAPERKE TO ZGLOS SIE DO TYCH CO ZOSTAWILI NA WIEZCHU 5 SZT.TEGO TROTYLOWEGO CHŁAMU , SORKI Z GÓRY ZA PODANIE MIEJSCA dude ;{
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxim026
Chyba sie kolego nie rozumiemy;
nie chodzi mi o to by tropic kretynow bo od tego sa odpowiednie sluzby,
ale o to by w sytuacji kiedy trafi sie na goraco takiego inteligenta, odpowiednio zareagowac.
Na marginesie czego sie spodziewales w lasku z wysadzonym magazynem ammo??
Pisales, ze nie bawisz sie w pirotechnike (chwala Ci za to)
wiec niech sie zajma tym ci ktorzy sie bawia = SAPERZY!
Powiadom odpowiednie ekipy i tyle
...co jeszcze wiecej mozesz zrobic? Chyba nic.
Jesli bedzie tego odpowiednio wiele to prasa sama podchwyci temat ...dopisujac sobie jakies fantazje -bo to potrafia

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie