Jump to content

rudy 102


adaak1965

Recommended Posts

Posted
jeszcze kilka lat temu do czolgu t-34 mozna bylo wejsc w skansenie w miejscowosci golce- przesmyk zdbiczno
ale zaspawali wlazy bo sie kibel zrobil w tym czolgu
szkoda
Posted
Czy ten czołg stoi w miejscu dawnego skanesnu za wsią Zdbice kierunek Morzyca? jak tak to było tam jeszcze dzialo p-lot i armata p-panc. Moździerze znikneły duzo wczesniej. Później bylo włamanie do Izby Tradycji w Zdbicach.
Posted
Witam!
Udole smrti" Dolina śmierci - okolice Komarnika i Vyśnej Pisanena Słowacji- jest tego tam mnóstwo i w dodatku w przepięknych, górskich plenerach . Niestety powoli niszczeją.
Pozdrawiam!
lokfan
Posted
Czesc.
Jak dla mnie Słowacja to wielki skansen - mam na myśli militaria przy drogach i muzea. Wieżdżałem tam przez przełęcz Dukielską i przy drogach stały czołgi, działa, samoloty. Widoki dla nas poszukiwaczy przepiękne.
pozdr wz1977
Posted
ten prawdziwy rudy lub jakis dubler z filmu stał jakiś czas temu na poligonie w Przewodowicach w drodze do Warszawy gdzie kręcono kawałek serialu...Widziałem sam ale głowy nie dam że to orginał.
pozdro

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information