Skocz do zawartości
  • 0

Wpinka...


miro5671

Pytanie

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

witaj KudłatyHD myślę że wątek powinien pozostać w dziale identyfikacja.galeria ma na celu ułatwienie identyfikacji i porównania znalezionych odznak WHW.
jedynie można by zmienić temat postu na np. galeria odznak WHW".
pozdrawiam
PS: general1006 sprawdź czy odznaka żony (mewka)nie świeci przypadkiem w ciemności, mam b.podobną i po naświetleniu daje ładne fluorescencyjne światełko:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpinek Zimowych ZOSTAŁo WYPRODUKOWANE OK.6000 RÓŻNYCH ODZNAK W MILIONACH SZTUK NAJCZĘŚCIEJ KUPOWAŁY JE DZIECI W CELU KOLEKCJONOWANIA "
Jezeli tyle tego było to nie wiem czy jest sens wklejać wszystkie heh, bo nam się serwer zapcha hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudłaty tu chodzi o to żebyś wiedział czy znalazłeś coś, co jest związane z Pomocą Zimową czy nie.
Opis jest zbędny no chyba, ze mam napisać, że popierdułka przedstawia np. dziewczynkę z gąską i zostawała wręczana, gdy ktoś wrzucił do skarbonki 5fenoli, a ta tarcza jak ktoś dał 10fenoli. Głupota i tak nie dojdziesz do ładu, bo była tego cała masa i jestem pewien, ze do dnia dzisiejszego nikt się nie bawił w opisywanie tych wpinek i innych popierdułek.
pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy były prowadzone zbiórki pieniędzy na rzecz niemieckiej armii ludzie wpłacali dobrowolne datki, a w zamian dostawali różne rzeczy np. figurki wykonane z porcelany były zawieszane na sznureczkach podobnie było ze szklanymi zawieszkami które miały wygrawerowane owady czy kompozytorów. Motylki były wykonane z porcelany i posiadały u dołu agrafkę. Podobnie było z wpinkami które wykonywane były z aluminium, cynku, tworzywa i innych stopów. Wpinki przedstawiały znaki drogowe, stare wzory germańskie, runy, oporządzenie żołnierzy i wiele innych rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zaginął gdzieś w odmętach setek stron na forum myślę że warto trochę wzbogacić galerię.
General1006 oto ta świecąca mewka o której wspominałem. Niestety nie potrafię zrobić jej foty jak świeci w ciemności.
The-Tuna niestety zdjęcie jest z neta:( Gdyby była moja to bym ją odstąpił Tobie za przysłowiowego specjala".
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj znaczek ( Kriegsmarine ) jest w linku - niestety nie moge wstawiac fotek ( zasluga" mego Admina )

www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=67857#85183

Sv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie